نمناک اخبارحوادث جزئیات انفجار گلوله توپ در کرمانشاه
گلوله توپ ، انفجار گلوله توپ
انفجار گلوله توپ به جا مانده از دوران دفاع مقدس در روستای مرزی شیخ صله در ثلاث باباجانی موجب کشته و زخمی شدن 6 نفر از اهالی یک خانواده شد.
تاریخ انتشار : 15 خرداد 1397

انفجار گلوله توپ در کرمانشاه

مهر: انفجار گلوله توپ در روستای مرزی و زلزله زده «شیخ صله» در ثلاث باباجانی حادثه آفرید.

ساعاتی قبل انفجار یک گلوله توپ به جا مانده از دوران دفاع مقدس در روستای شیخ صله موجب کشته و زخمی شدن 6 نفر از اهالی یک خانواده شد. 

حوالی ساعت 23 شب، صدای انفجار وحشتناکی مردم روستای مرزی و زلزله زده شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی را از خانه هایشان آشفته بیرون آورد.

متاسفانه در یک سانحه دلخراش در روستای شیخ صله منفجر شدن یک گلوله توپ به جا مانده از دوران دفاع مقدس در روستای مرزی و زلزله زده شیخ صله حادثه آفرید. 

براساس این خبر در انفجار این گلوله توپ 6 نفر از اعضای یک خانواده کشته و زخمی شدند. 

در این حادثه یکی از فرزندان پسر این خانواده در دم فوت می کند و مادر و 3 خواهر و یک برادر دیگر این خانواده براثر شدت انفجار زخمی می شوند. 

شدت انفجار به اندازه ای بوده است که خساراتی به منزل مسکونی این خانواده و خانه های اطراف وارد شده است. 

تعدادی از اعضای این خانواده جهت تکمیل مداوا به بیمارستان حضرت رسول جوانرود روانه شدند. 

یکی از اعضای این خانواده در شرح این واقعه دلخراش اظهار داشت:خانه ما بعد از زلزله تخریب شد و ما مانند بقیه مردم مجبور به ساخت خانه ای جدید شدیم. 

وی گفت:چندی قبل زمان پی کنی محل منزل جدید این گلوله کشف شد و برای اینکه مشکلی پیش نیاید در گوشه ای از حیاط آن را گذاشتیم.

وی سپس افزود:متاسفانه این گلوله امشب کار خودش را کرد و موجب مصیبتی بزرگ برای خانواده ما شد. 

گفتنی است؛ سرپرست این خانواده سال ها است فوت کرده است و این خانواده نیز دارای چند معلول هستند که مادر آنان سرپرستی آنان را بر عهده دارد.

انتهای پیام/م

جزئیات انفجار گلوله توپ در کرمانشاه

جزئیات انفجار گلوله توپ در کرمانشاه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف