نمناک اخبارجامعه خارج کردن گلوله از داخل صورت مرد جوان + تصاویر 18+
گلوله داخل صورت ، خارج کردن تیر از صورت بیمار
سارق خیابانی بعد از دزدیدن اموال مرد جوان سعی در کشتن او را داشت اما موفق نشد ، دزد بیرحم با شلیک گلوله داخل صورت مرد بینوا وضعیت هولناکی را ایجاد کرد درحدی که هیچ جراحی حاضر به رفع آن نشد.
تاریخ انتشار : 25 آذر 1396

کور شدن مرد جوان بعد از شلیک گلوله به صورتش 

"تانویر احمد"مرد 23 ساله هندی بعد از آنکه توسط سارق خیابانی اموالش را از دست داد به طرز هولناکی مورد اصابت گلوله قرار گرفت .سارق خیابانی بعد از دزدیدن دارایی مرد جوان به صورت او شلیک کرد و بعد از این شلیک گلوه 3 سانتی متری به طرز فجیعی صورت "تانیور" را شکافت .
Robbery victim, 23, left blind after being shot in the face, has the 3cm-long bullet pulled out through his NOSTRIL by surgeons who did it without a single incision
گلوله داخل صورت

جراحی حساس خارج کردن گلوله از داخل صورت مرد جوان هندی

 وضعیت وخیم او موجب شده بود تا پزشکان برای درمان و نجات جان او اعلام ناتوانی کنند تا اینکه در نهایت جراح ماهری از شهر بمبئی حاضر به جراحی و نجات جان او شد.
جراح با استعداد و مشهور ابتدا روش جراحی باز را در ذهن داشت اما با بررسی های دقیق تر متوجه شد که بیمارش به دلیل سن کم و بافت قوی بدنی می تواند با روش "اندوسکوپی" نیز از شر گلوله رهایی یابد.
این گلوله 3 سانتی متری موجب نابینا شدن چشم چپ بیمار شده بود و اگر بیش از این داخل صورت باقی می ماند خطرات بیشتری به همراه داشت .
عدم توانایی جراحان برای درمان او به دلیل ریسک بالایی بود که این جراحی در پی داشت چرا که برخی معتقد بودند خارج کردن گلوله در این شرایط عوارض وخیم تری را به جای خواهد گذاشت.
در نهایت بعد از ساعتها تلاش و انجام یک عمل جراحی نفس گیر گلوله از صورت بیمار خارج و عوارض آن در همان حد نابینا شدن یکی از چشمانش ختم شد.
گلوله داخل صورت
گلوله داخل صورت
عکس گلوله خارج شدن از داخل صورت یک بیمار

خارج کردن گلوله از داخل صورت مرد جوان + تصاویر 18+

خارج کردن گلوله از داخل صورت مرد جوان + تصاویر 18+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف