نمناک ورزشفوتبال گل های برتر لیونل مسی در سوپرکاپ فوتبال اسپانیا + فیلم
گل های لیونل مسی ، گلزني ليونل مسي
برد تیم بارسلونا مقابل سویا و قهرمانی در سوپرکاپ اروپا رکورد 25 قهرمانی برای لیونل مسی با تیم بارسلونا را به همراه داشت. در ادامه فیلم 10 گل برتر لیونل مسی در سوپرکاپ اسپانیا را ببینید.

بارسلونا با برتری پنجبرچهار مقابل سویا به مقام قهرمانی سوپرکاپ فوتبال اروپا رسید. این قهرمانی باعث شد تا لیونل مسی بیست و پنجمین قهرمانی خود را با بارسلونا به دست بیاورد و صاحب یک رکورد ویژه و بسیار قابل توجه شود.
مسی تابه حالهفت بار با بارسلونا قهرمان لالیگا شده است. شش قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا نیز بخش دیگری از افتخارات باشگاهی اوست. این بازیکن با بارسلونا سه مرتبه قهرمان کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا) شده است. چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در جام باشگاه های جهان و سه قهرمانی در سوپرکاپ دیگر افتخارات مسی با تیم کاتالانی محسوب می شوند.
به این ترتیب با قهرمانی شب گذشته بارسلونا تعداد افتخارات این ستاره آرژانتینی با بارسلونا به عدد 25 رسید تا یک رکورد بسیار ویژه و دست نیافتنی برای وی ثبت شود.

در ادامه 10 گل برتر لیونل مسی در سوپرکاپ اسپانیا را مشاهده می کنید. 

گل های برتر لیونل مسی در سوپرکاپ فوتبال اسپانیا + فیلم

گل های برتر لیونل مسی در سوپرکاپ فوتبال اسپانیا + فیلم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 56
برگرفته از جام جم ، ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 52 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف