دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون فروش گرانترین گهواره دنیا شبیه اسب + تصاویر
گهواره ، گهواره گران قیمت
این گهواره جالب و دیدنی که در ادامه این مطلب مشاهده می کنید 98 هزار و 400 پوند قیمت گذاری شده است هزینه ای که میتوان با آن یک ماشین خرید.
بازدید : 2,169 نفر

قیمت باورنکردنی این گهواره

 
محصولاتی که برای قشر پوادار ساخته می شوند همه و همه با ارقام بسیار زیادی قیمت گذاری می شوند چرا که داخل آنها اشیای گرانقیمتی بکار برده شده است.همین طور که به روزهای جشنواره های مختلف در اروپا نزدیک می شویم، خانواده های اروپایی قصد دارند که با پول هایی که برای فرزندان خود خرج می کنند، بهترین هدیه ها را به آن ها بدهند.
 
گهواره
 
به همین بهانه برادران استیونسون که سال ها در ساختن اسباب بازی تجربه دارند، این دفعه قصد دارند یک اسب گهواره ای را راهی بازار کنند که با 82 هزار کریستال تزئین شده است و قرار است آن را با قیمت 98 هزار و 400 پوند که با قیمت یک آستون مارتین اسپورت برابری می کند، راهی بازار کنند.
 
گهواره
 
گفتنی است، این شرکت اسباب بازی سازی سابقه ساختن اسباب بازی مخصوصا اسب های گهواره ای را برای خانواده های سلطنتی و مشاهیر جهان مانند مدونا، پاول مک کارتنی و پرینس جورج را دارد.

فروش گرانترین گهواره دنیا شبیه اسب + تصاویر

فروش گرانترین گهواره دنیا شبیه اسب + تصاویر
52
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف