نمناک سرگرمیگوناگون گهواره ی کریستالی به قیمت آستون مارتین + عکس
آستون مارتین ، ننو نوزاد
برادران استیونسون با طراحی و ساخت یک گهواره لوکس با تزیینات کریستالی ، گرانقیمت ترین ننو نوزاد به قیمت آستون مارتین اسپرت را راهی بازار کردند.
بازدید : 1,455 نفر

گهواره ای به گرانی آستون مارتین اسپرت

گروهی از طراحان و سازندگان اسباب بازی و لوازم نوزاد گاهی با تولید کنندگان خودروهای لوکس رقابت می کنند همانطور که برادران استیونسون با ساخت یک گهواره ی لوکس با تزیینات کریستالی پایه قیمت آستون مارتین اسپرت را تصاحب کردند.

قیمت گهواره ی کریستالی که با آستون مارتین برابر شد

یک اسب گهواره ای ساخته شده است که به اندازه یک خودروی آستون مارتین ارزش دارد. همین طور که به روزهای جشنواره های مختلف در اروپا نزدیک می شویم، خانواده های اروپایی قصد دارند که با پول هایی که برای فرزندان خود خرج می کنند، بهترین هدیه ها را به آن ها بدهند.

 
گهواره گران قیمت

گهواره ای به قیمت آستون مارتین

 به همین بهانه برادران استیونسون که سال ها در ساختن اسباب بازی تجربه دارند، این دفعه قصد دارند یک اسب گهواره ای را راهی بازار کنند که با 82 هزار کریستال تزئین شده است و قرار است آن را با قیمت 98 هزار و 400 پوند که با قیمت یک آستون مارتین اسپورت برابری می کند، راهی بازار کنند.
 
گهواره ای به قیمت آستون مارتین

تزیینات کریستالی گهواره ای به قیمت آستون مارتین اسپرت

 
گفتنی است، این شرکت اسباب بازی سازی سابقه ساختن اسباب بازی مخصوصا اسب های گهواره ای را برای خانواده های سلطنتی و مشاهیر جهان مانند مدونا، پاول مک کارتنی و پرینس جورج را دارد.

 

گهواره ی کریستالی به قیمت آستون مارتین + عکس

گهواره ی کریستالی به قیمت آستون مارتین + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از پارسینه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف