نمناک اخبارجامعه قانون دریافت گواهینامه بدون پایان خدمت به کجا رسید؟
گواهینامه ، گواهینامه بدون پایان خدمت
مذاکره تلفنی لاریجانی با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح آخرین وضعیت عدم اجرای ماده قانونی مربوط به اخذ گواهینامه متقاضیان بدون کارت پایان خدمت در قانون بیمه شخص ثالث می باشد.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396

مذاکره لاریجانی با سرلشکر باقری درباره دریافت گواهینامه بدون پایان خدمت

عضو «فراکسیون نمایندگان ولایی» از مذاکره تلفنی لاریجانی با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح درباره «عدم اجرای ماده قانونی مربوط به اخذ گواهینامه متقاضیان بدون کارت پایان خدمت در قانون بیمه شخص ثالث» خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی افزود:متاسفانه علیرغم ابلاغ قانونی «گرفتن گواهینامه بدون اخذ کارت پایان خدمت» براساس قانون بیمه شخص ثالث از خرداد سال 95، همچنان این قانون اجرایی نمی شود.

گواهینامه

این نماینده مجلس با اشاره به نتایج مذاکرات لاریجانی با سرلشکر باقری تاکید کرد:در هرصورت بنده آنچه که از جانب افراد نزدیک به آقای لاریجانی نسبت به این مذاکرات مطلع شده ام، حکایت از آن دارد که سرلشکر باقری هم در حال پیگیری این موضوع هستند تا مشکلات درصدی از جوانان در این رابطه حل شود.

نماینده مردم شاهین شهر در پایان گفت:معتقدم نداشتن گواهینامه توسط برخی از جوانان مشکلاتی را ایجاد کرده است که اگر در زمان رانندگی دچار مشکل تصادفات در رانندگی شوند نتوانند از کمک بیمه ها بهره ببرند لذا با این وجود تعداد و آمار زندانیان از این باب رو به افزایش است و امیدواریم این قبیل پیگیری ها و صحبت هایی که رئیس مجلس با «رئیس ستاد کل نیرو های مسلح» صورت گرفته منتج به نتایج مطلوبی شود و این ماده قانونی به سرعت اجرایی شود.

قانون دریافت گواهینامه بدون پایان خدمت به کجا رسید؟

قانون دریافت گواهینامه بدون پایان خدمت به کجا رسید؟
: امتیاز : 4.3 تعداد رای : 69
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟
60 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف