نمناک اخبارجامعه اخرین وضعیت گرفتن گواهینامه بدون کارت پایان خدمت
گواهینامه رانندگی ، خدمت سربازی
درباره اینکه آیا قانون دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی اجرایی می شود تعارضاتی در قانون خدمت وظیفه عمومی وجود دارد.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1396

داشتن گواهینامه رانندگی بدون سربازی رفتن

«دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی» مصوبه مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 94 است، اما تا کنون در کش وقوس های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی نشده است، موضوعی که سرانجامش از رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح پیگیری شده است.

سردار موسی کمالی درباره اینکه آیا قانون دریافت گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی اجرایی می شود یا خیر، اظهارکرد:این قانون دارای ابهام است و با مواد 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی و ماده 611 آیین دادرسی کیفری در تعارض است.

 

 گواهینامه رانندگی

دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت

وی با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح به دنبال تعین تکلیف موضوع است، اضافه کرد:ان شاالله با تعامل با مجلس وپس از رفع این تناقضات این قانون اجرایی شود.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره اینکه این قانون چه زمانی اجرایی خواهد شد، گفت:تاکنون یکی از ابهامات برطرف شده است و با رفع دو مورد باقی مانده که در دست بررسی است ، موضوع تعیین تکلیف می شود.

اخرین وضعیت گرفتن گواهینامه بدون کارت پایان خدمت

اخرین وضعیت گرفتن گواهینامه بدون کارت پایان خدمت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 56
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 56 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف