نمناک سرگرمیدیدنی ها جدال کروکودیل و پلنگ بر سر گورخر بدشانس + تصاویر
گورخر ، خوردن گورخر توسط پلنگ
تصاویر زیر از بدشانسی یک گورخر می باشد که توسط یک عکاس حیات وحش گرفته شده این گوره خر پس از یک نبرد سخت از میان آرواره های یک کروکودیل گرسنه فرار کرد اما آنسوی رودخانه مرگ دیگری در انتظارش بود.

بدشانس ترین گورخر

هر سال دوبار گوره خر ها و گاو میش ها برای چرا از رودخانه مرگ یا مارا عبور می کنند که این اتفاق فرصت مناسبی برای شکار کروکودیل ها محسوب می شود.بدشانسی بیشتر از این نمی شود، وقتی پس از یک نبرد سخت برای مرگ و زندگی از میان آرواره های یک کروکودیل گرسنه فرار کنی اما مرگ آنسوی رودخانه تو را به چنگ بیاورد؛ این ها توصیف تصاویری است که یک عکاس حیات وحش به شکل اتفاقی شاهد آن بود.

"اینگو گرالچ" عکاس طبیعت و حیات وحش زمانیکه برای عکاسی از حیوانات به منطقه حفاظت شده "ماسایی مارا" در کنیا رفته بود به دنبال عکاسی از "رودخانه مرگ" عازم منطقه شد. رودخانه "مارا" در کنیا که محل عبور گورخرها و گاومیش ها برای رسیدن به مراتع و چراگاه جدید است به خاطر داشتن کروکودیل های غول پیکر به رودخانه مرگ شهرت دارد.


گورخرها و گاومیش هایی که در پارک وحش ماسایی مارا در کنیا زندگی می کنند اما چاره ای جز عبور از میان کروکودیل ها ندارند. در فصل مهاجرت این جانوران کروکودیل ها انتظار آنها را می کشند و گورخرها و گاومیش های برای فرار از مرگ به طور گروهی وارد رودخانه شده و با حداکثر سرعت و به سمت خشکی حرکت می کنند.

"اینو گرالچ" نیز برای ثبت این لحظات هیجان انگیز به کنار رودخانه مارا آمد و جدال مرگ و زندگی یک گورخر را شاهد بود. سوژه ای که او موفق به عکاسی شد یک گورخر ماده و فرزندش بود که هنگام عبور گرفتار آرواره یک کروکودیل می شود و به سختی برای رهایی تقلا می کند. عکاس در ذیل عکس هایی که در "کترز" منتشر کرده نوشته درست زمانی که با هیجان تلاش گورخر برای رسیدن به ساحل را دنبال می کرده متوجه یک قلاده پلنگ می شود که در خشکی انتظار می کشد. گورخر با خیزی بلند در حالیکه خون از گلویش می ریزد خود را به خشکی می رساند اما دیگر ضعیفتر از آن است که بتواند از چنگ پلنگ رها شود. پلنگ گلوی او را می گیرد و لحظه ای بعد حیوان تسلیم می شود؛ در حالیکه تمساح برای تقسیم غنیمت به خشکی می آید فرزند گورخر مادرش را رها کرده و دور می شود.

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

گورخر

 

 

جدال کروکودیل و پلنگ بر سر گورخر بدشانس + تصاویر

جدال کروکودیل و پلنگ بر سر گورخر بدشانس + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف