اخیرا مالک یک گوساله از شمال منطقه پرادش واقع در کشور هندوستان منتشر شد که یک گوساله عجیب الخلقه با دو سر به چسبیده، دو دهان و 4 چشم بود!

گوساله عجیب الخلقه با دو سر به هم چسبیده!

گاها بنابر برخی مشکلات و مسائل ژنتیکی ممکن است جنین موجود در رحم از همان بدو تولد دچار آسیب های ارثی و یا حتی عجیب و غریب شود که نام آنها را اغلب موجودات عجیب الخلقه می خوانند چرا که آنها خاصیت عجیب و غریب نسبت به هم نوعان خود دارند. با این وجود اکثرا عمر این حیوانات عجیب الخلقه و یا انسان های عجیب و الخلقه بسیار کوتاه و کم می باشد. برای مثال اخیرا در صفحات مجازی تصاویری کاملا واقعی از یک گوساله دو سر یا به عبارتی گوساله عجیب الخلقه منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود.

این حیوان عجیب الخلقه در تاریخ 7 فوریه در شمال پرادش کشور هندوستان متولد شد که بطور کل دارای دو سر به چسبیده، 4 چشم و دو دهان می باشد.

گوساله عجیب الخلقه دو سر

گوساله عجیب الخلقه با 4 چشم و دو دهان

تصاویری که در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنیدتوسط مالک این گوساله ثبت و به اشتراک گذاشته شده است که متولد شدن این حیوان باعث جذب مهمانان بسیار زیادی در این خانه روستایی گردیده است چرا که مردمان هند این نوع موجودات را معجزه ای از جانب خدای خود می دانند که این واقعا اتفاق و اعتقادی عجیب می باشد.

گوساله عجیب الخلقه

گوساله عجیب الخلقه دوسر به هم چسبیده

با این وجود این روزها خبرهای زیادی از متولد شدن گوساله های عجیب الخلقه منتشر می شود. برای مثال اخیرا گوساله ای عجیب الخلقه در جنوب کشور هندوستان متولد شد که تنها یک چشم بسیار بزرگ داشت و مردم محلی به نوبت به ملاقات این حیوان حضور می یافتند تا بتوانند این حیوان را بپرستند و علت اصلی ان هم این است که خداوند این موجود را به عنوان هدیه برای آنها ارسال نموده است و آنها نیز باید متقابلا آنرا بپرستند.

همچنین همان گونه که گفته شد عمر این حیوانات عجیب الخلقه کوتاه است و ممکن است گاها یک هفته و یا حتی کمتر جان خود را از دست بدهند و زمان زیادی را در کنار خانواده اش سپری نکند.

گوساله عجیب الخلقه با دو سر به هم چسبیده! + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی