گوساله یک چشم
اخیرا گوساله عجیب الخلقه ای با یک چشم در کشور هندوستان متولد شد که با حواشی مختلفی همراه گشت.

  متولد شدن گوساله تک چشم عجیب الخلقه در هند!

کشور هند یکی از پرجمعت ترین و زیباترین کشوهای جهان است که مردمان آن دارای ده ها دین هستند و تنها یک دین مشترک ندارند. برای مثال برخی از آنها بت پرست هستند و برخی دیگر حیوانات را خدایان خود نامیده اند و دسته ای فیل، میمون، موش، گاو، خفاش و... را می پرستند و تنها دید خود نسبت به پرستش این حیوانات به عنوان خدایان خود این است که این حیوانات به آنها کمک می کنند. برای مثال به دلیل اینکه گاو ماده آنها را با شیر خود سیر می کند، آنرا خدای خود نامیده اند و می پرستند.
از این رو، روز گذشته تصاویری از متولد شدن گوساله تک چشم عجیب الخلقه در کشور هندوستان به شدت در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود. برای مثال برخی این حیوان عجیب الخلقه را به عنوان معجزه ای از جانب خدا خواندند و شروع به پرستش آن نمودند و ادعا می کنند که خدا این حیوان را برای آنها فرستاده است.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
گوساله تک چشم

تولد گوساله عجیب الخلقه با یک چشم

همچنین ویدیو این حیوان عجیب الخلقه نیز توانست تنها در طی چند ساعت با هزاران بازدید در صفحات مجازی دیده شود که در ویدیو یک گوساله با چشمی بزرگ جای گرفته است که هیچ راه تنفسی ندارد و طبق گزارش های محلی گفته شده است که مادر این حیوان آنرا قبول نکرده است و به هیچ وجه به سمت آن حضور پیدا نکرده است.
با این وجود مدمان محلی برای دیدن این معجزه خدایانشان در صف های شلوغ ایستاده اند تا این حیوان عجیب الخلقه را مشاهده نمایند و آنرا پرستش نمایند و آنها از پرستش گاو بر این باور هستند که می تواند رفاه و شانس را به خانواده آنها هدیه دهد.

ویدیو متولد شدن گوساله تک چشم عجیب الخلقه در هند! ؛

 

به دنیا آمدن گوساله عجیب الخلقه با یک چشم در هند

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی