نمناک سرگرمیدیدنی ها گوسفند معتاد که حرفه ای سیگار می کشد!! + تصاویر
گوسفند سیگاری ، سیگار کشیدن گوسفند
اعتیاد شدید یکی از گوسفندان مرد کشاورز به حدی رسیده است که به کسانی که درحال مصرف سیگار هستند حمله ور می شود ، گوسفند سیگاری اگر سیگار نباشد با جویدن تنباکو آرام می شود.

اعتیاد گوسفند به سیگار!

گوسفندی که به شدت علاقه به سیگار دارد و به طرز باورنکردنی می تواند آن را داخل دهانش تا مدت طولانی نگاه دارد.
Sheep is addicted to cigarettes - and will go to incredible lengths to get hold of them
 
گوسفند سیگاری

عکس گوسفند سیگاری با اعتیاد شدید به تنباکو

سیگار کشیدن حرفه ای یک گوسفند

گوسفندی که به دلیل علاقه اش به سیگار و سیگار کشیدن حرفه ای اش مشهور شده بود حالا به جایی رسیده است که در کوچه و بازار به سمت افراد سیگاری حمله ور می شود تا سیگار آنها را گرفته و بکشد.
این گوسفند عادت غیرعادی و بسیار بدی دارد و مدتهاست که به نیکوتین اعتیاد پیدا کرده برای همین زمانی که فردی را در حال مصرف سیگار می بیند نمی تواند خود را کنترل کند.
گوسفند سیگاری متعلق به یکی از اهالی "ماندیا" است که در این مورد میگوید :مدتها پیش علاقه ی او را به خوردن و لیس زدن تنباکو می دیدم تا اینکه کار به سیگار کشیدن رسید و او با علاقه سیگار روشن را داخل دهانش نگاه داشت . حالا مدتی است توتون و تنباکو را داخل برگ می پیچم تا او به عنوان سیگار بکشد ؛ زمانی که سیگار در دسترس نیست او به تنباکو را می جود تا آرام شود.
گوسفند سیگاری
 
دامپزشکان مصرف نیکوتین را برای حیوانات خطرناک می دانند و معتقدند مصرف آن می تواند باعث بزاق بیش از حد، هیجان، لرزش، استفراغ، عدم هماهنگی، ضعف، تشنج، نارسایی تنفسی و حتی مرگ شود.

گوسفند معتاد که حرفه ای سیگار می کشد!! + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف