نمناک سرگرمیگوناگون سرو گوشت پای انسان برای مهمانان + عکس
گوشت پای انسان ، سرو گوشت پا
مرد اهل کشور آمریکا پس از تصادف و از دست دادن پایش، تصمیم گرفت از گوشت پای انسان(پای قطع شده اش) برای درست کردن غذا استفاده کند.

سرو گوشت پا برای مهمان

شاید در اینترنت و یا صفحات مجازی با بیشتر غذاهای عجیب و غریب شاید آشنا شده باشید که گاها یا اسم های عجیب و غریب دارند یا مواد اولیه عجیب و غریب.اما داستانی عجیب و غریب در پی مهمانی مردی آمریکایی وجود دارد که می تواند باعث شوکه شدن شما شود.

گوشت پا در غذا

تاکوی مکزیکی تهیه شده از گوشت پای انسان

یک مرد آمریکایی پس از تصادف وحشتناک با موتور سیکلت که باعث از دست دادن پایش شد تصمیم بسیار شوکه کننده ایی گرفت.
این مرد آمریکایی بعد از تصادف ، مطلع شد که دیگر نمی تواند از پایش استفاده کند و از آنجاییکه یکی از قوانین ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد افرادی که گاها در طی تصادف یا برخی دیگر از اتفاقات پا یا دست خود را از دست می دهند را به همراه خود نگه داشته و در زمان خاکسپاری با خودشان دفن نمایند.وی پس از امضای برخی مدارک لازم ،توانست پایش را با خودش به خانه ببرد.
 
استفاده از گوشت پا در غذا

تصویر پای مرد آمریکایی بعد از تصادف وحشتناک

او 3 هفته بعد از مرخصی اش تصمیم گرفت که یک مهمانی ترتیب دهد و برای 10 نفر از دوستانش تاکوی مکزیکی با استفاده از گوشت پا را تهیه و سرو کند. وی در هنگام سرو تاکوی مکزیکی با استفاده از گوشت پا ،از طرز تهیه آن نیز حتی فیلم برداری کرد و در اینترنت با دوستانش به اشتراک گذاشت.
از آنجاییکه در ایالات متحده آمریکا هیچ قانونی در مورد انسان خواری وجود ندارد، مهمانان این فرد امریکایی به خانه وی آمدند و غذای تاکوی مکزیکی را با یکدیگر میل کردند.

سرو گوشت پای انسان برای مهمانان توسط مرد آمریکایی

سرو گوشت پای انسان برای مهمانان + عکس
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 36
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 23
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .