گوشی آیفون ولادیمیر پوتین

گوشی آیفون طرح ولادیمیر پوتین

تاریخ انتشار : 7 تیر 1393کد مطلب : 7447زمان مطالعه : 1 دقیقه
گوشی آیفون 5S با تصویری از رئیس جمهور روسیه که در ساخت آن از طلا استفاده شده بود، با قیمت 50 میلیون تومان به نمایش گذاشته شد.

گوشی آیفون ساخته شده طلا

روسیه یکی از کشورهای بزرگ جهان در زمینه های گوناگون است که تاکنون حتما با حواشی و خبرهای مرتبط با رئیس جمهور این کشور در رسانه های مختلف جهانی روبرو شده اید که همانند یک شهروند ساده زندگی و ورزش می کند. این دلیلی بر اقدام باور نکردنی و جالب یک مجموعه لاکچری ایتالیایی شد که برای قدر دانی از این رئیس جمهور مردمی کار جالبی را انجام داد.

گوشی طلا 

عکس ولادیمیر پوتین بر پشت گوشی

نام این مجموعه لاکچری ایتالیایی " Caviar " می باشد که در طی اقدامی جالب آیفون 5s بسیار زیبایی را به شکل رئیس جمهور روسیه آقای ولادیمیر پوتین طراحی و ارائه کرد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. بر روی این تلفن همراه هوشمند از جنس طلا، چهره آقای پوتین به همراه شعارهای کشور روسیه طراحی شده است.

موبایل

گوشی آیفون خاص با روکش طلا

با این وجود این اولین طرح این مجموعه نیست چرا که در گذشته طرح چهره اشخاص بزرگی همانند استیو جابز و محمد علی را در سری های مختلف خود طراحی و ارائه کرده است. اما اگر یک روسی بخواهد با خرید این گوشی هوشمند، میهن پرستی خود را نشان دهد باید 4340 دلار یا حدودا 50 میلیون تومان هزینه کند.

آیفون 5s 

آیفون 5s با عکس رئیس جمهور روسیه

بی شک این میزان قیمت برای چنین تلفن هوشمند بسیار گران است چرا که با این هزینه شما می توانید 4 عدد از جدیدترین پرچم دار آیفون را خریداری و تهیه کنید!

گوشی آیفون 50 میلیونی طرح ولادیمیر پوتین + تصاویر

3.6145
این مطلب مفید بود ؟10441
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی