گوشی اپل

احتمال عرضه نسل جدید از گوشی های اپل در 2018+عکس

تاریخ انتشار : 23 آبان 1396کد مطلب : 59743زمان مطالعه : 2 دقیقه
گمانه زنی ها و طراحی احتمالی برای گوشی های هوشمند اپل که در سال 2018 عرضه می شود آغاز شده است.

طرح احتمالی از گوشی اپل در 2018

حالا که آخرین گوشی هوشمند شرکت اپل در سال 2017 نیز در دسترس کاربران قرار گرفته، وقت آن رسیده است که شایعات و گمانه زنی ها برای گوشی های هوشمند نسل جدید اپل که در سال 2018 عرضه خواهند شد؛ آغاز شود. یکی از افرادی که همیشه در زمینه شایعات و گمانه زنی های محصولات شرکت اپل بازار داغی به راه می اندازد، افشاگر معروف اپل یعنی مینگ-چی کو است. وی در یکی از گزارش هایی که اخیرا منتشر کرده به این موضوع اشاره داشته است که شرکت اپل قصد دارد چه گوشی هایی برای سال جدید میلادی عرضه نماید.

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کرد که هر سه گوشی جدیدی که مینگ چی کو از آنها صحبت می کند، طراحی گوشی هوشمند آیفون X را دارند و گویا نسخه ای جدید و فرعی از پرچمدار جدید اپل خواهند بود. همچنین هر سه گوشی دارای حسگر اثر انگشت هستند و طراحی حاشیه های آنها دقیقا شبیه به حاشیه فوقانی آیفون X است که همین موضوع بسیار بحث برانگیز شده است. از آنجایی که این طراحی در سال جاری و برای گوشی آیفون X زیاد مورد علاقه بسیاری از کاربران واقع نشد به همین خاطر شباهت طراحی ظاهری گوشی های نسل آینده اپل به آیفون X می تواند خبر بدی برای برخی از طرفداران و کاربران اپل باشد.

گوشی اپل

نسل جدیدی از گوشی های هوشمند اپل

گفتنی است؛ هر سه گوشی مانند آیفون X مجهز به قابلیت TrueDepth یا همان فیس آیدی در دوربین سلفی هستند. مینگ چی کو همچنین به این موضوع اشاره کرده که دو گوشی دارای صفحه نمایش OLED خواهند بود و یکی از آنها با صفحه نمایش LCD رونمایی می شود. این سه گوشی در سه سایز مختلف یعنی 5.8 ؛ که هم سایز گوشی آیفون X است؛ و 6.1 و 6.5 عرضه خواهند شد تا کاربرانی که علاقه به خرید گوشی هوشمند بزرگتری با طراحی آیفون X دارند بتوانند از گوشی های جدید استفاده کنند.

لازم به ذکر است که نسخه 6.5 اینچی حتی دارای کیفیت تصویر بالاتر و بهتر نسبت به گوشی آیفون X اپل است. گوشی هوشمند 6.1 اینچی که دارای صفحه نمایش LCD خواهد بود، قیمتی بین 649 تا 749 دلار ( 2 میلیون و 600 هزار تا 3 میلیون تومان ) خواهد داشت. که احتمال زیاد برای تفاوت در حافظه داخلی این گوشی است.

البته مینگ چی کو در پایان ذکر کرده که ممکن است برنامه های اپل تغییر کند زیرا هیچیک از اطلاعات فوق توسط این شرکت و به صورت رسمی تایید نشده است. در ادامه نیز تصویر سه گوشی هوشمند جدیدی که مینگ چی کو از عرضه آنها توسط اپل خبر داده است را مشاهده می کنید:

گوشی اپل

نسل جدیدی از گوشی های هوشمند اپل

احتمال عرضه نسل جدید از گوشی های اپل در 2018+عکس

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
وبگردی