نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل گوشی جدید ی که دیگران صفحه نمایش آن را نمی بینند+عکس
گوشی جدید ، صفحه نمایش مات
مخترع چهل ساله ترکیه ای گوشی جدیدی رااختراع کرده است که باداشتن یک صفحه نمایش خاص تنها باداشتن عینک مخصوص قابل مشاهده است وصفحه نمایش گوشی شما از دید افراد فضول پنهان است.

گوشی جدیدی که صفحه نمایش آن برای دیگران غیرفعال است + عکس

ما در عصری زندگی می کنیم که بیشتر افراد اطراف ما دارای گوشی و تبلت هستند و اکثر اوقات همه ما در اماکن شلوغی مانند مترو و اتوبوس و غیره نگران این مسئله هستیم که پیام های ما از روی صفحه نمایش گوشی، توسط دیگران خوانده شود. حال یک مخترع 40 ساله از کشور ترکیه گوشی جدیدی اختراع کرده که با مجهز بودن به یک صفحه نمایش خاص تنها با یک عینک مخصوص قابل مشاهده است و صفحه نمایش گوشی شما را از دید افراد فضول و کنجکاو پنهان می کند.

او در مورد اختراعش می گوید:گوشی یک وسیله شخصی است و فکر می کنم بسیار توهین آمیز خواهد بود که دیگران بخواهند به گوشی شما زل بزنند. این ایده زمانی به ذهن من رسید که مجبور بودم با وسایل حمل و نقل عمومی به مکان های شلوغ استانبول سفر کنم و وقتی متوجه می شدم که دیگران به گوشی من زل زده اند، ناراحت می شدم. او می گوید برای این اختراع خود چهار ماه وقت صرف کرده است.

صفحه نمایش مخفی

گوشی جدیدی که صفحه نمایش آن با عینک مخصوص عمل می کند.

این گوشی جدید دارای دو تراشه است که اولی صفحه نمایش را به صورت سفید برای دیگران نشان می دهد و دومین تراشه به کار رفته در عینک با وصل شدن به گوشی، این امکان را به فردی که از عینک استفاده می کند فراهم می کند تا صفحه نمایش برای او قابل مشاهده باشد. جزئیات بیشتری درباره نحوه کار این گوشی و همچنین زمان عرضه آن به بازار منتشر نشده است.


صفحه نمایش مات

گوشی جدید ی که دیگران صفحه نمایش آن را نمی بینند+عکس

گوشی جدید ی که دیگران صفحه نمایش آن را نمی بینند+عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از شریان نیوز/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف