نمناک اخبارجامعه گوشی های تلفن همراه سیاستمداران ایرانی + عکس
گوشی ، تلفن همراه
در هیاهوی انواع برندها و مارک های گوشی های همراه، شاید جالب باشد بدانید سیاستمداران ایرانی از چه گوشی هایی استفاده می کنند.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395
بازدید : 3,211 نفر

سیاستمداران ایرانی از چه گوشی هایی استفاده میکنند

اینکه مسئولان امر و سیاستمداران کشور از چه گوشی هایی استفاده می کنند می تواند بسیار حائز اهمیت باشد و این مهم نه فقط از جنبه شخصی و خصوصی بلکه به لحاظ امنیت ملی مورد توجه قرار می گیرد. در همین راستا یکی از روزنامه های صبح در مطلبی به این موضوع پرداخته و در خصوص گوشی هایی که مسئولان کشور در دست می گیرند توضیحاتی ارائه داده است.

این هفته رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور باز هم در خصوص تعیین تکلیف گوشیهای تلفن همراه مسئولین صحبت کرد. سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی، یکشنبه این هفته و در حاشیه برگزاری چهارمین همایش ملی پدافند سایبری گفت «گوشیهای هوشمند به لحاظ قدرت پردازش و هم به لحاظ عواملی یا ابزارهایی که دارند، می توانند تهدیدات زیادی را برای مسئولان داشته باشند که باید مورد توجه قرار گیرد».

به گفته او دستورالعمل هایی برای این موضوع تهیه و در کمیته دائمی پدافند غیر عامل مطرح شده است که چهار یا پنج رویکرد جدی در آنها دنبال شده است.

این خبر حدود یک هفته بعد از آن اعلام شد که سردار جلالی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلسی شورای اسلامی از دستاوردها و توانمندیهای سازمان پدافند غیرعامل گفته بود «دو وزارتخانه دفاع و صنعت مکلف شده اند که با همکاری وزارت ارتباطات و سازمان پدافند، گوشی های هوشمند بومی تولید کنند.

گوشی

گوشی های سیاستمداران ایرانی

به گفته این مقام مسئول، سازوکارهای استفاده از گوشی هوشمند را در قالب یک دستورالعمل به کمیته دائمی پدافند غیرعامل پیشنهاد دادهایم و در آنجا تصویب شده است. جلالی، برای بار نخست در سال گذشته این موضوع را مورد توجه قرارداد و در خرداد 1394 در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه گفت:مسئولینی که اطلاعات طبقه بندی شده دارند مجاز نیستند از گوشیهای هوشمند استفاده کنند و برای این دست کارکردهای اداری طبقه بندی شده باید از سایر گوشی ها استفاده کنند استفاده از گوشی های هوشمند باید هوشمندانه باشد و بهتر است آن دسته از اطلاعاتی که نباید به دست کسی بیفتد روی گوشیهای هوشمند قرار نگیرد.»

به این مناسبت نگاهی داریم به گوشی تلفن همراه مسئولین کشورمان که البته اکثر آنها از اعضای کابینه فعلی هستند. البته باید بدانید که در اکثر اوقات، موبایل این شخصیتها در دست محافظین یا راننده آن هاست و خود پاسخگوی خطشان نیستند.

گوشی های تلفن همراه سیاستمداران ایرانی + عکس

گوشی های تلفن همراه سیاستمداران ایرانی + عکس
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 7
برگرفته از روزنامه هفت صبح / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف