گوهر خیراندیش با اشاره به اینکه در این سریال با دختر خود آزاده اسماعیلی همبازی شده است از پایان نقشش در این سریال گفت.

گوهر خیراندیش که در سریال معمای شاه به همراه دخترش به ایفای نقش میپردازد درباره نقشش در این مجموعه تاریخی سخن گفت.

گوهر خیراندیش  بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی با اشاره به بازی در سریال معمای شاه گفت:چند پلان از بازی من در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی باقی مانده است که مربوط به خیابان منیریه قدیم است. البته در این سریال محله و خیابان های قدیم تهران بازسازی شده و خیابان منیریه هم از این امر مستثنی نبوده است.
 
گوهر خیراندیش  با اشاره به اینکه در این سریال با دختر خود آزاده اسماعیلی همبازی شده است، توضیح داد:من و آزاده در این سریال باز هم به عنوان مادر و دختر در کنار هم قرار گرفته ایم. در واقع من نقش همسر دکتر وزیری با بازی سعید نیکپور را بازی می کنم و امیریل ارجمند نیز به عنوان پسرم در این سریال بازی می کند.

گوهر خیراندیش در سریال معمای شاه

 گوهر خیراندیش

این بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد:در این سریال بعد از 20 قسمت از حضورم، می میرم و از داستان حذف می شوم و داستان با دیگر اعضای خانواده وزیری ادامه دارد.
وی ادامه داد:این سریال، یک پروژه پر زحمت و بزرگ به لحاظ تاریخی است. همچنین گریم بسیار زیبایی از شهرام خلج در این سریال می بینید، این هنرمند تمام تلاش خود را کرده است که شخصیت های فیلم با چهره واقعی شخصیت های تاریخی که فیلم برمبنای آنها ساخته شده نزدیک باشد و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و من فکر می کنم تشابه چهره ها در این سریال یکی از نقاط جذاب آن برای مخاطب باشد.
 
سریال معمای شاه
 
در این سریال به گفته علی لدنی تهیه کننده ، برای رسیدن به شناخت جامع از زندگی خاندان پهلوی از همه اسناد و مدارک از جمله تألیفات فرح پهلوی استفاده شده است.
بنا بر این گزارش در این سریال از تمام اسناد محرمانه و مدارک برای شناخت واقعیخاندان پهلوی و حتی از کتاب هایی که فرح پهلوی نوشته هم استفاده شده است.
به گزارش سینماخبر سریال الف ویژه معمای شاه که پیش از این قرار بود دهه فجر امسال روی آنتن شبکه یک سیما رود اما به دلیل مشکلات مالی و آماده نبودن دکور و تجهیزات لازم این سریال به پخش نرسید و همچنان تصویر برداری آن دامه دارد.
سریال الف ویژه معمای شاه به کارگردکانی محمد رضا ورزی در 45 قسمت 50 دقیقه ای زندگی محمد رضا پهلوی را از زمان بازگشت از سوییس در سال 1315 تا زمان مرگ به تصویر می کشد.

گوهر خیراندیش و دخترش در سریال معمای شاه + عکس

3.556
این مطلب مفید بود ؟3917
برگرفته از مهر - / ک
نظرات
وبگردی