نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازگشت گوهر خیراندیش مقابل دوربین
گوهر خیراندیش ، بازیگر سینما
گوهر خیراندیش از هفته جاری دوباره مقابل دوربین میرود. او طی چند هفته ی گذشته در سر صحنه ی فیلم آذر، شهدخت پرویز و دیگران به کارگردانی بهروز افخمی دچار مصدومیت شده بود.

گوهر خیراندیش با تقدیر از همه کسانی که بعد از حادثه تصادف پیگیر وضعیت او بود ه اند گفت:بعد از تصادف به بیمارستان «لاله» منتقل شدم و در ادامه با تقاضای دکتر فرزین سرکارات جراح پلاستیک که دوست خانوادگی ما است برای ترمیم شکاف سرم که 15 سانتی متر بود به بیمارستان «فرمانیه» رفتم. ایشان برای اطمینان «ام آر آی» گرفتند تا خون مردگی نباشد.

صورت خونی گوهر خیراندیش در لحظه تصادف

وی درباره آخرین گفت:اخیرا به دکتر خودم مسعود فاخری جراح ستون فقرات مراجعه کردم. قبلا به دلیل شکستگی مهره کمرم در سریال «حماسه آرد» پیش ایشان رفته بودم. با مراجعه به بیمارستان «عرفان» ام آر ای قبلی را نشان دادم و با ام آر ای جدید متوجه معضلات جدیدتری شدند. شکستگی و روی هم افتادن دنده پشت ، ترک خوردگی کمر و بیشتر شدن ترک های پشت و پارگی عضلات و همچنین پارگی ربات زانوی چپ ام و ورم و کبودی ناشی از ضربه ای که موقع تصادف وارد شده است.

امروز بهتر از روز قبل هستم، ولی تنفسم خوب نیست. ریه ام با توجه به خونریزی بعد از تصادف هنوز خوب نشده و ترقوه ام هنوز جوش نخورده است. در مجموع حال عمومی ام خیلی بهتر است در عین حال که دچار ضعف شدید هستم اما می توانم راه بروم.

این بازیگر در ادامه با تقدیر از عسگرپور، توحیدی و ملکی که از خانه سینما به عیادت او رفتند اظهار کرد:آقای عظیمی هم از انجمن پیشکسوتان پیگیر درست کردن بیمه تکمیلی ام هستند همچنین دو فرزندم آزاده و آنا و خواهرم مریم بانو و دوست خوبم بیتا منصوری طی این مدت زحمات زیادی را متقبل شدند و آقای ابوالحسن داوودی، سیدمحمد خاتمی ، مجید جوزانی ، عزت الله انتظامی ، محمود گبرلو و اکثر همکاران هنرمندم که پیگیر وضعیتم بودند از آنها قدردانی می کنم.

وی درباره ادامه حضورش در فیلم بهروز افخمی گفت:از دکترم در این خصوص سوال کردم و قرار است با حضور ایشان در سرصحنه مقابل دوربین بروم. البته از آقای ساداتیان و افخمی خواستم با توجه به اینکه برای یکی از نقش هایم بازیگر دیگری جایگزین شد ، نقش دیگرم را نیز برای اینکه فیلم به جشنواره فجر برسد به بازیگر دیگری سپرده شود که آنها اصرار دارند خود من حضور داشته باشم.

خیراندیش افزود:از هفته جاری دوباره مقابل دوربین خواهم رفت و امیدوارم با کمک پزشکم بتوانم از پس نقش برآیم.
گوهر خیراندیش طی چند هفته ی گذشته در سر صحنه ی فیلم آذر، شهدخت پرویز و دیگران به کارگردانی بهروز افخمی دچار مصدومیت شد.

بازگشت گوهر خیراندیش مقابل دوربین

بازگشت گوهر خیراندیش مقابل دوربین
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از namehnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف