گوگل کروم
دسترسی به قابلیت هایی همچون حذف، اضافه و چینش دلخواه میان برهای کروم، از جدیدترین ویژگی های گوگل کروم 60 به شمار می آید.

گوگل کروم 60 چه قابلیت هایی دارد؟

جدیدترین نسخه کروم که طی روزهای گذشته منتشر شد، از تاچ بار مدل های 2016 و 2017 مک بوک پرو 13 و 15 اینچی، پشتیبانی می کند. جدیدترین نسخه کروم , امروزه کمتر کسی وجود دارد که از مرورگر گوگل کروم برای وب گردی هایش استفاده نکند چرا که این مرورگر یکی از محبوب ترین مرورگرهای حال حاضر به شمار می رود.

در ادامه ببینیم گوگل در نسخه جدید چه ویژگی هایی به کروم 60 افزوده است. جدیدترین نسخه کروم که طی روزهای گذشته منتشر شد، از تاچ بار مدل های 2016 و 2017 مک بوک پرو 13 و 15 اینچی، پشتیبانی می کند. دسترسی به قابلیت هایی همچون حذف، اضافه و چینش دلخواه میان برهای کروم، از جدیدترین ویژگی های کروم 60 به شمار می آید.

 

گوگل کروم

قابلیت های جدید در کروم 60

 برای اینکه کاربران به تنظیمات تاچ بار دست پیدا کنند، باید در پنجره View به قسمت Customize Touch Bar وارد شوند. به این ترتیب با ایجاد تغییر در تنظیمات نور و یا صدا ، تنظیمات تاچ بار مک بوک پرو نیز تغییر می یابد. جالب است بدانید، در این نسخه از کروم، کلیدی برای روشن و خاموش کردن «پیش بینی کلمات درهنگام تایپ»، درنظر گرفته شده است.

در نسخه جدید کروم، همچنین، بسیاری از باگ های امنیتی موجود در نسخه پیشین رفع شده (که لیست همه آن ها در یادداشت های کروم منتشر شده است) و رابط های کاربری Web Budget, Payment Request, Paint Timing و Credential Management برای توسعه دهندگان به روزرسانی شده است. به علاوه در این نسخه، گوگل با پشتیبانی بهتر از CSS، به بارگذاری متون در وب سایت های مختلف سرعت فوق العاده ای بخشیده است.

چه قابلیت هایی به گوگل کروم 60 اضافه شده است؟

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از جی اس ام/ی
وبگردی