گیاهان
با استفاده از این ایده ها برای سالن ورودی منزلتان شکل خاصی را به دکوراسیون خانه خود ببخشید.

 چگونه از گیاهان در داخل سالن ورودی خانه استفاده نماییم؟

با ورود به فصل بهار ، شاید به این فکر افتاده باشید که از گیاهان در قسمت های مختلف خانه همانند سالن ورودی استفاده نمایید . با آمدنفصل بهار و آب و هوای دوست داشتنی ، شما نا خودآگاه جذب نشستن در سالن ورودی خانه تان خواهید شد و چه بهتر که سالن ورودی خانه تان جایی دنج ، زیبا و عاشقانه باشد . برای استفاده از گیاهان می توانید چندین طرح را برگزینید و با استفاده از خلاقیت خود و مطابق با اندازه و متراژ سالن ورودی منزلتان که دید مستقیم نور خورشید در آن وجود دارد ، می توانید بهترین ایده ها را اجرا و عملی کنید .

 
تزیین منزل با گیاه
استفاده از گیاهان در سالن ورودی منزل
 
با افزودن گیاهان زیبا حتما احساس بهتری را خواهید داشت . برای مثال می توانید از گیاهانی مانند ارکیده های زیبا و جذاب ، در خت های کاج کوچک و غیره استفاده نمایید .
 
نکته :مهم ترین بخش از اضافه کردن گیاه در خانه ، جای آن می باشد.
 
زمانیکه شما یک گیاه را به خانه تان اضافه می کنید ، برترین بخش این است که آنرا در جایی مناسب قرار دهید که به میزان کافی بتواند نور جذب کند و در فصول سرد درختان یخ نزنند . خریداری گیاه زیاد مهم نیست بلکه نحوه نگهداری آن بسیار مهم است که گیاه بتواند سالم بماند و با خشکی روبرو نشود .
 
 
از آنجایی که این بخش از خانه تان همانند اتاق نشیمن می باشد ، می توانید در کنار گیاهان زیبا از مبلمان زیبا هم استفاده نمایید و با این کار زیبایی این بخش از خانه بیشتر خواهد شد و به مرور زمان می خواهید که زمان بیشتری را در این بخش از خانه بنشینید و طلوع و غروب خورشید را مشاهده نمایید . بنابراین می توانید از مبلمان زیبا و مناسب این بخش استفاده نمایید و لحظات خوب و شادی را کنار خانواده تان یا در تنهایی داشته باشید .
تزیین منزل
گیاهان تزیینی برای منزل
 
در ضمن برای لحظات پس از غروب می توانید از روشنایی رویایی استفاده نمایید که برای این کار می توانید از تعدادی لامپ با نور کافی استفاده نمایید که از روشنایی زیادی برخوردار نباشند .
 
 کاغذ دیواری ها و تابلو های جذاب و هماهنگ با محیط داخلی سالن ورودی خانه
 
 تزیین منزل
گیاه زیبا برای ورودی منزل
 
قرار دادن گیاهان در محیط داخلی خانه باعث مدرن و خنک شدن خانه می شوند .
 
 گیاهان سالن ورودی
گیاهان تزیینی منزل
گلدان های گیاهان هم در زیبایی گیاه موثر می باشد.
 گیاهان تزیینی منزل
گلدان ها و گیاه های زیبا برای سالن ورودی
 
با انتخاب گلدان مناسب نه تنها در زیبایی گیاه موثر است ، بلکه در زیبایی سالن ورودی خانه تان نیز بسیار موثر است و می توانید سبک و سیاق خانه را به بهترین وجه تغییر دهد . گلدان هایی با رنگ تیره و سیاه نشان دهنده باستانی و سبک معاصر و قدیمی می باشد و گلدان های روشن نیز نشان دهنده زیبایی و جذابیت و مهم از همه ، مدرن بودن آن محلی که گلدان قرار گرفته است می باشد . 
 
سالنی با ارتفاع زیاد و وجود راه به پشت بام خانه
 گیاهان منزل
شکل زیبای گیاهان در دکوراسیون منزل
 
ترکیبی از سبک مدرن و معاصر روستایی 
 گیاهان تزیینی منزل
گیاهان تزیینی آپارتمانی
 
گردهمایی گیاهان زیبا و مناسب در کنار یک دیگر با طراحی زیبا 
 
 گیاهان منزل
 تزیین منزل با این گیاهان

استفاده از گیاهان در سالن ورودی خانه برای دکوراسیون شیک

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ف.ن
وبگردی