نمناک سرگرمیگوناگون خارج کردن دختر بچه گیر افتاده در زیر قطار + فیلم
گیرکردن زیر قطار ، خارج کردن دختر بچه از زیر قطار
در ایستگاه قطاری در کشور چین دختر بچه ای که به همراه مادرش ایستاده بود ناگهان به کنار ریل می افتد که منجر به گیرکردن او در زیر قطار می شود.

گیرکردن زیر قطار 

کودکان دارای عواطف و احساسات خاص کودکانه خود می باشند و به همین دلیل نباید به گونه ای برخورد کرد که آنها روحیه خود را از دست بدهند.

در کنار این گونه از عواطف و احساسات، کودکان دارای حس کنجکاوی بسیار زیادی هستند و علاقمند هستند تا در مورد هر چیزی که در اطرافشان رخ می دهد و یا چیزهایی که تاکنون آنرا تجربه نکرده اند، تجربه کنند و اطلاعاتی بدست بیاورند.

گاها این چنین کنجکاوی هایی می تواند منجر به آسیب های جسمانی و یا حتی مرگ آنها شود و به همین دلیل باید به شدت از آنها مراقبت نمود تا آسیبی را در دوران کودکی تجربه نکنند.

با این وجود روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از یک دختر بچه بازیگوش به شدت در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه کردن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خارج کردن دختر بچه از زیر قطار

 نجات دختر بچه افتاده زیر قطار

روز گذشته دختر بچه ای 3 ساله به همراه مادرش در کنار راه آهن نانینگ واقع در کشور چین منتظر بودند که ناگهان دختر بچه 3 ساله کنجکاو با شکم به کنار ریل راه آهن می افتد که فورا با راننده قطار هماهنگی می شود تا حرکت نکند.

در نهایت مامورین راه آهن به همراه مردم برای نجات کودک 3 ساله می شتابند و موفق می شوند تا آن را به بیرون بیاورند. دختر بچه 3 ساله بقدری وحشت نموده بوده بود که تمام صورتش پر از اشک بود و خوشبختانه هیچ آسیبی به او وارد نشد.

ویدیو خارج کردن دختر بچه گیر کرده در زیر قطار

گیرکردن دختر بچه 3 ساله در زیر قطار

خارج کردن دختر بچه گیر افتاده در زیر قطار + فیلم
: امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف