نمناک سرگرمیگوناگون گیر افتادن پیرمرد موتورسوار در ریل قطار! + فیلم
موتورسوار مسن 85 ساله ای از جمهوری چک، اخیرا در طی اتفاقی ناگهانی در مسیر قطار گیر افتاد که خوشبختانه توسط مامور جوان نجات داده شد!

گیر افتادن موتورسوار مسن در ریل قطار!

تصادفات و سوانح جاده ای یکی از پر حاشیه ترین و مهم ترین عواملی هستند که روزانه خبرهای متفاوتی حاکی از آنها در رسانه های مختلف منتشر می شوند و می توانند عاملی بر شوکه شدن هر یک از ما باشند. از این رو روزانه تعداد زیادی از انسان ها در طی این سوانح در اقصی نقاط جهان جان خود را به این دلیل از دست می دهند.

به همین دلیل روزانه تعداد زیادی از اطلاع رسانی ها در رسانه های مختلف جهت یادآوری و جلوگیری از سوانح جاده ای اجرا می شود تا برخی از قوانین رانندگی برای رانندگان مرور شود و از قوانین رانندگی سرپیچی نکنند تا این گونه نه تنها جان خود را به خطر نیندازند، بلکه جان انسان های دیگر را نیز به خطر نیندازند.

بنابراین این قوانین بنابر منطق و اصول مدت ها طول کشیده است تا توسط نویسندگان قانون نوشته شوند و از این رو می توان به اهمیت و نقش تاثیرگذار آن اشاره نمود که قطعا می تواند منحصر بفرد و خاص باشد. اما باز هم برخی هستند که این قوانین را رعایت نمی کنند و جان خود و سایر سرنشنینان را به خطر می اندازند!

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و شوکه کننده در رسانه های مجازی که توسط دوربین های شهری ضبط شده بود، توانست یکی از ویدیوهای ویروسی اخیر شود که واکنش های مختلفی را به خود جلب نمود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد مسن 85 ساله ای از جمهوری چک، اخیرا زمانیکه در حال موتورسواری و عبور از ریل قطار شهری بود، در طی اتفاقی شوکه کننده حادثه ای تلخ و عجیب را تجربه کرد و ویدیو آن توانست بارها و بارها در رسانه های مجازی دیده شود. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاده می کنید، این راننده مسن زمانیکه راه بند پایین آمده بود، دقت نمی کند و به مسیر خود ادامه می دهد که در ادامه با راه بند تصادف می کند.

بعد از برخورد وی با راه بند در منطقه بوهمیا واقع در غرب جمهوری چک، مامور جوان فورا برای نجات وی حضور می یابد و فورا شروع به کمک این مرد مسن می کند. نام این مامور " دالیبور وبورنیک " می باشد که به این مرد مسن 85 ساله کمک می کند و او را به همراه موتور سیکلت وی از مسیر قطار نجات میدهد.

ویدیو گیر افتادن موتورسوار مسن در ریل قطار!

گیر افتادن موتورسوار مسن در ریل قطار! + فیلم

گیر افتادن پیرمرد موتورسوار در ریل قطار! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف