نمناک سبک زندگیموفقیت 5 راه آسان و پایه برای یادگیری سریع تر
یادگیری سریع ، نکات مهم هنگام یادگیری
برای راه رفتن باید ابتدا اصول آن را بلد بود درست همان حرکاتی که برای برداشتن قدم ها بعد از بارها زمین خوردن یاد می گیریم برای یادگیری سریع نیز همینطور باید نکات ساده پایه ای را دانست.

چند راه آسان و سریع یادگیری

اگر واقعا مد نظر دارید که برای یادگیری سریع تلاش کنید و از روش هایی برای سرعت بخشیدن به آن استفاده کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم اگر به عادت های یادگیریتان تکیه کنید حتمامی توانید به نقاط خوبی برسید.
یادگیری سریع

چند توصیه ساده برای یادگیری سریع

برای یادگیری سریع و آسان چه باید کرد؟

اهداف زندگیتان را با چیزهایی که می خواهید یاد بگیریدمرتبط کنید
اگر میخواهید چیزی راسریع تر بیاموزید ابتدا باید ارتباط آن با زندگیتان کنند متوجه شویدماهمیشه به افراد می گوییم چیزهایی که می خواهید یاد بگیرید مطرح نکنید چون بعضی از این خواسته ها هوس های زودگذر است. اگر می خواهید فرد موفق باشید باید آن را به آرزوهایتان نزدیک کنید و قبل از آن باید بدانید از زندگی چه میخواهید تا زمانیکه ندانید از زندگی چه میخواهید و آرزویتان چیست مطمئنا نخواهید دانست چه می خواهید یاد بگیرید.
ازمدل ها پیروی کنید
اگر می خواهید چیزی را بیاموزید باید توانایی الگو قرار دادن چیزی را داشته باشید در واقع نیاز دارید با افرادی که این راه را تجربه کرده اندمشورت کنیدبدترین کاری که می توانید در این موردبکنید این است بدون هیچ زمینه ای کاری را شروع کنید که کند ترین راه یادگیری است.
تمرین کنید
به طور مداوم کاری را که می خواهید بکنید باید تمرین کنید حالا این یعنی چه ؟ یعنی روزانه در معرض کاری که می خواهید انجام دهید باشید مثلا وقتی می خواهید زبان فرانسوی یاد بگیرید شروع آن با صحبت کردن با افرادی که این زبان را می دانند نیست بلکه باید فراتر از اینها باشد اگر می خواهید خوب بیاموزید باید عمقی و درازمدت در آن فرو روید.
بازخورد ها را غنیمت بشمارید
برای رشد و پیشرفت اگرمیخواهید ورزشکار جهانی شوید به مربی نیاز دارید یعنی در واقع به شخصی نیاز دارید که بازخوردهای شما را یادداشت و آنها را گزارش دهد این کاربه رشد شما کمک می کند.

تعیین کردن هدف و خط مشخص

با چه سرعتی می خواهید یاد بگیرید با چه سرعتی می خواهید پیشرفت کنید بدون تعیین کردن طول زمان پیشرفت امکان پذیر نیست اما ممکن است باشکست مواجه شوید تعیین کردن محدودیت یعنی تضمین شکست با رعایت کردن این نکات در یادگیری راغبتر خواهید شد.

5 راه آسان و پایه برای یادگیری سریع تر

5 راه آسان و پایه برای یادگیری سریع تر
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف