یارانه نقدی

یارانه نقدی فروردین ماه 98 کی واریز میشود؟

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1398کد مطلب : 47387زمان مطالعه : 2 دقیقه
اولین یارانه نقدی سال 1398 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. در ادامه زمان واریز و برداشت و مبلغ یارانه فروردین ماه 1398 را می خوانید.

اعلام زمان واریز یارانه نقدی فروردین 1398

فرارو: یارانه نقدی فروردین ماه 1398 که نود و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی در طرح هدفمندسازی یارانه ها می باشد به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

یارانه نقدی نود و هشتم ساعت 24:00 روز دوشنبه 26 فروردین ماه 1398 به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

مبلغ یارانه نقدی فروردین 98 همانند ماه های قبل به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان می باشد. 

چه کسانی از لیست یارانه حذف می شوند؟

حدود هشت سال هر مشمولی که بدون تغییر در صف دریافت یارانه نقدی بوده است تاکنون رقمی بالغ بر 4 میلیون و 413 هزار و 500 تومان یارانه دریافت کرده است. 

از طرفی طبق مصوبات بودجه لازم است تعداد یارانه بگیران در سال جاری از 76 میلیون نفر به 56 میلیون نفر کاهش یابد. اقدامی که اجرایی شدنش در ماه های باقیمانده از سال اندکی بعید می نماید. 

در پایان سال گذشته مجلس خبر از حذف یارانه افراد با درآمد بیش از 5 میلیون تومان درماه داده است اما مشخص نیز مطرح شدن این موضوع با وجود نبود اطلاعات دقیق از حساب افراد قرار است چگونه انجام شود.

یارانه نقدی

یارانه نقدی فروردین ماه 98

این دسته افراد نگران یارانه نقدی نباشند

بررسی های اولیه نشان می دهد روستاییان، عشایر، کسانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی هستند، مستمری بگیران و بازنشستگانی که کمتر از 2.5 یا سه میلیون تومان حقوق می گیرند و شاغلینی با حقوق کمتر از معافیت مالیاتی، در سال آینده همچنان دریافت کننده یارانه باقی بمانند. به این ترتیب این طور که نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه تاکید دارد متقاضیان و نیازمندان واقعی در فرآیند حذف نگرانی نخواهند داشت.

انتهای پیام/م

زمان دقیق واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین 98

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
برچسب :
وبگردی