نمناک اخباراقتصاد یارانه نقدی 90 هزار تومان می شود؟ + جزئیات
یارانه نقدی ، یارانه نقدی 90 هزار تومانی
در چه صورتی یارانه نقدی دو برابر خواهد شد؟ رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها به این سوال پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1397

شرایط دو برابر شدن یارانه نقدی چیست؟

خبرگزاری دانشجو: جبار کوچکی نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها، گفت:گزارش هیئت تحقیق و تفحص در حال جمع بندی بود، اما برخی مسائل رخ داده که به این منظور نظارتی میدانی در حال انجام است، چرا که از سوی دولت به برخی شرکت ها پول پرداخت شده؛ اما ظاهرا زدوبندی در پرداخت ها صورت گرفته است.

 

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها، افزود:تعدادی نیرو ماموریت پیدا کرده اند که در شرکت ها حضور یابند تا مشخص شود آیا پول در محل معین هزینه شده است یا خیر.

یارانه 45 هزار تومانی دردی از خانوار درمان نمی کند

 

وی با بیان اینکه در ماده 8 قانون ستاد هدفمندی یارانه ها تأکید شده که دولت می تواند کمک بلاعوض به شرکت ها داشته باشد، ادامه داد:دولت به صورت بلاعوض به برخی شرکت ها کمک کرده و حتی به یک شرکت 10 میلیارد تومان کمک بلاعوض داشته، اما بحث اصلی این است که با توجه اینکه در یک استان به دو شرکت کمک کرده آیا این کمک ضوابط داشته و یا زد و بند بوده است؟

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:یارانه 45 هزار تومانی در حال حاضر کاری برای خانوار ها انجام نمی دهد، البته قیمت برخی محصولات همانند بنزین نیز طی سال هایی که مبلغ یارانه نقدی افزایش نیافته گران نشده است.

شرکت ملی نفت چندین هزار میلیارد تومان پول سازمان هدفمندسازی یارانه ها را پرداخت نکرده است

 

وی با بیان اینکه در تحقیق و تفحص مشخص می شود که درآمد دولت از محل هدفمندی چقدر است، افزود:شرکت ملی نفت چندین هزار میلیارد تومان پول سازمان هدفمندسازی یارانه ها را پرداخت نکرده است که اگر این پول ها پرداخت شود یقینا یارانه نقدی 45 هزار تومانی دو برابر می شود.

 

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها، تصریح کرد:اگر 110 هزار میلیارد تومان ستاد هدفمندسازی یارانه ها از سوی شرکت ملی نفت پرداخت شود می توان یارانه ها را دو برابر کرد.

یارانه نقدی در چه صورتی 2 برابر می شود؟

یارانه نقدی 90 هزار تومان می شود؟ + جزئیات
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 78
این مطلب مفید بود ؟ 59 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف