نمناک اخباراقتصاد این 10 گروه سال 97 یارانه نقدی دریافت میکنند + جدول
یارانه نقدی ، وزرای نفت
عضو کمیسیون تلفیق بودجه جزئیات نشست اعضای کمیسیون متبوعش درباره هدفمندی یارانه نقدی با حضور علی ربیعی را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 11 دی 1396

یارانه نقدی از سال 97 چگونه پرداخت می شود؟

شهباز حسن پور بیگلری عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه اخیراٌ وزرای نفت و تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی در این کمیسیون حضور پیدا کرده و توضیحاتی درباره بودجه سال 97 کل کشور به اعضای کمیسیون ارائه کردند، اظهار داشت:در این جلسه علی ربیعی وزیر کار درباره هدفمندی یارانه ها و وضعیت رفاه اجتماعی گزارشی را به اعضای کمیسیون تلفیق ارائه داد.

وی با بیان اینکه در این جلسه دهک های که می توانند یارانه بگیرند مشخص شد، افزود:در این جلسه مقرر شد افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و همچنین زنان سر پرست خانوار، افراد ساکن در دهستان ها با ضریب 6، 7، 8 و 9 و حاشیه نشین های شهر ها ، بیماران خاص، عشایر، بازنشستگان، کارگران و همچنین سایر گروه های نیازمند مانند کارگران ساختمانی، قالیبافان، صیادان، شامل دریافت یارانه شوند.

یارانه نقدی

جزییات جدید از یارانه بگیران سال 97

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 ، با بیان اینکه با دسته بندی که در کمیسیون انجام شد بیش از 40 میلیون نفرشامل دریافت یارانه می شوند، تصریح کرد:افرادی که نیازمند باشند همگی یارانه را دریافت می کنند و اگر فردی در دهک هایی که ذکر کردیم نباشد و نیازمند و متقاضی دریافت یارانه باشد، می تواند با مراجعه به نهاد های حمایتی جهت دریافت یارانه ثبت نام کنند.

وی به بخش دیگری از این جلسه اشاره کرد و گفت:در این جلسه همچنین بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت درباره تولید و فروش نفت و واردات بنزین گزارشی را به اعضای کمیسیون تلفیق ارائه داد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه، با تاکید بر اینکه تاکنون در جلسات کمیسیون تلفیق درباره قیمت بنزین و حامل های انرژی تصمیمی اتخاذ نشده است، گفت:اگر قرار به افزایش قیمت بنزین باشد باید این روند تدریجی و با شیب بسیار ملایم و همراه با رضایت مندی مردم باشد، لذا آنچه که برخی از نمایندگان و مسئولان دولتی درباره قیمت بنزین عنوان می کنند برداشت های شخصی و نظرات کارشناسی خودشان است.

این 10 گروه سال 97 یارانه نقدی دریافت میکنند + جدول

این 10 گروه سال 97 یارانه نقدی دریافت میکنند + جدول
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 14
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف