نمناک اخباراقتصاد دریافت کنندگان یارانه نقدی در سال 97
یارانه نقدی ، یارانه نقدی سال 97
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 مشمولان دریافت یارانه نقدی در سال 1397 را معرفی کرد. در ادامه اسامی یارانه بگیران قطعی در سال 97 را مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1396

دریافت کنندگان یارانه نقدی در سال 1397 مشخص شدند

احمد امیرآبادی فراهانی گفت:طبق تصمیم امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97، مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته امداد امام خمینی (ره) و «سازمان بهزیستی»، «همه جمعیت روستایی ایران» و «خانوار های شهری کم درآمد با تشخیص دولت» در سال 97 یارانه نقدی دریافت کنند.
عضو «هیئت رئیسه مجلس» و «کمیسیون تلفیق بودجه 97» تصریح کرد:این تصمیم در جلسه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گرفته شده است و باید به تصویب صحن علنی مجلس شورای اسلامی نیز برسد.
گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده پس از بررسی در 32 جلسه این کمیسیون، روز گذشته در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت و 20 نماینده به عنوان موافق و مخالف کلیات این لایحه صحبت کردند.
سرانجام پس از بررسی در دو نوبت کاری جلسه علنی صبح و عصر روز گذشته مجلس شورای اسلامی و ارائه اظهارات موافقان و مخالفان و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه و رئیس سازمان برنامه و بودجه، کلیات لایحه به رای گذاشته شد و نمایندگان با 83 رای موافق، 120 رای مخالف و 19 رای ممتنع از مجموع 216 رای اخذ شده، به کلیات لایحه بودجه 97 رای ندادند.
طبق آیین نامه داخلی مجلس، کلیات لایحه بودجه 97 برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ارجاع شد و این کمیسیون 72 ساعت فرصت دارد آن را مجدد بررسی و گزارش نهایی خود را به صحن علنی مجلس ارسال کند.بنابراین کمیسیون تلفیق لایحه بودجه امروز جلسه دارد و موضوع هدفمندی یارانه ها یکی از نکات محل بحثی است که درباره آن تصمیم گیری کردند.

یارانه بگیران در سال 1397 مشخص شدند

دریافت کنندگان یارانه نقدی در سال 97
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 13
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف