نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان راههای یافتن آرامش در شرایط روانی نامناسب
یافتن آرامش ، روشهای آرامش یافتن
پژوهشگران می گویند:افراد برای یافتن آرامش بعد از تجربه یک شرایط روانی نامناسب و فشار و اضطراب می توانند با قرار گرفتن در معرض تابش نور آبی به شرایط بهتری دست یابند.

راههای باز یافتن آرامش بعد از دعوا در 10 دقیقه

همانطور که می دانید استرس و فشار زندگی غالبا در هر فردی وجود داشته و دارد.و میزان آن در افراد متفاوت است. بی مقدمه بهترین راه برای یافتن آرامش درون بعد از فشارهای روانی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

اگر فردی با دوست یا همکارش جر و بحث کند و بدین علت دچار فشار عصبی شود می تواند با پناه بردن به این روش تا حدی از بار این فشار و استرس رها شود.
پیش از این دانشمندان تحقیقاتی را در مورد مزایای نور آبی و از جمله نقش آن در کشتن باکتری ها، کمک به کنترل برخی بیماری های پوستی و غیره انجام داده بودند.
پژوهشگران دانشگاه گرانادا در اسپانیا، می گویند نور آبی مزایای دیگری هم دارد و افراد بعد از تجربه شرایط روانی نامناسب و فشار و اضطراب می توانند با قرار گرفتن در معرض تابش نور آبی به شرایط بهتری دست یابند.

روشهای آرامش یافتن

چگونگی آرامش یافتن

آنان می گویند فشارهای روانی کوتاه مدت که در اثر روابط با اشخاص در اجتماع به وجود می آید، بدین شیوه قابل کاهش است. به عنوان مثال اگر فردی با دوست یا همکارش جر و بحث کند و بدین علت دچار فشار عصبی شود می تواند با پناه بردن به نور آبی تا حدی از بار این فشار و استرس رها شود.

محققان با انجام آزمایش هایی بر روی 12 داوطلب 18 تا 37 ساله به این نتایج دست یافته اند. سلامت افراد یادشده پس از تنش عصبی و قرارگرفتن در معرض تابش نور آبی به مدت 10 دقیقه بهبود یافته و وضعیت مغز و قلب آنها بهتر شده است.

راههای یافتن آرامش در شرایط روانی نامناسب

راههای یافتن آرامش در شرایط روانی نامناسب
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف