نمناک دنیای مدگوناگون با انواع مدل یقه پیراهن مردانه آشنا شوید + تصاویر
یقه پیراهن مردانه ، یقه پیراهن مردانه دامادی
انتخاب یقه پیراهن مردانه فوت و فن خاص خودش را دارد ، اینکه صورت شما لاغر است یا چاق و یا تصمیم دارید پیراهن را با چه مدل کت و شلواری ست کنید بخشی از این نکات است.
بازدید : 12,689 نفر

راهنمای کامل انتخاب یقه پیراهن مردانه برای صورت های گرد و کشیده

در انتخاب لباس رسمی و اسپرت به هر حال آقایان باید یکی از مدلهای پیراهن را برای خود بپسندند ، پیرهنی که مدل یقه ی آن متناسب فرم صورتشان باشد . بله درست است یقه را باید با در نظر گرفتن گردی و کشیدگی صورت انتخاب کرد ، برای انکه در این موضوع کارتان ساده شود دنیای مد نمناک انواع مدلهای یقه پیراهن مردانه متناسب برای فرم های مختلف صورت را به شما معرفی می کند.

یقه پیراهن مردانه

اصول انتخاب صحیح یقه پیراهن مردانه

 انواع مدل یقه های پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه برای کراوات

این مدل یقه برای مناسبت های رسمی بسیار محبوب است. به خاطر داشتن لبه های نسبتا پهن، برای پوشیدن کروات مناسب است. و البته بدون کروات و با باز کردن دکمه ی بالایی نیز زیبایی خود را حفظ میکند.

یقه پهن و باز پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

این نوع یقه پیراهن مردانه لبه هایی باز و مجزا دارد و میتوان آن را با کروات با گره فولر و یا با دکمه های باز برای ظاهری غیر رسمی تر استفاده کرد. این مدل برای مناسبت هایی که آنچنان رسمی نیست، میتواند مدل مناسبی باشد.

مدل یقه منحنی پیراهن مردانه 

یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه محبوب ستاره ها

این یقه پیراهن مردانه الهام گرفته شده از مدل یقه های قرن 20 است. این یقه ها به نوعیست که جزو لباس های اصلی در کمد لباس آقایان است وساده و کلاسیک است واندازه ی آن مناسبِ زیر کت گذاشتن و بستن کروات می باشد.

یقه دکمه دار بهترین مدل یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

این مدل یقه پیراهن مردانه پس از هزاران تلاش برای به وجود آوردن مرز مناسب بین کلاسیک و مدرن به تکامل رسیده است. و برای مناسبت های غیر رسمی همراه یا بدون کروات مناسب است.

یقه خرگوشی یکی از مدلهای شیک یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه نوک تیز را میتوان سنتی ترین مدل یقه نامید. اما این دلیل بر یکنواخت بودنش نمیشود. به همین دلیل میتوان آن را با دکمه ی بسته و کروات یا با دکمه باز استفاده کرد.

یقه ی مجزا جزوی از مدلهای یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

مدل یقه مجزا پیراهن مردانه

این یقه برای همه چیز مناسب است. با انواع طرح ها، رنگ ها، پارچه ها و موقعیت ها همخوانی دارد. و ما به این مدل علاقه ی ویژه ای داریم چون جلوه ی بسیار ملایمی دارد که هیچ مدل دیگری از آن برخوردار نیست.

مدل یقه آمریکایی پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه

نمونه جدید یقه آمریکائی پیراهن مردانه

این یقه پیراهن مردانه، یک یقه کلاسیک آمریکائیست که به طور باورنکردنی ای تطبیق پذیر بامناسبت های رسمی یا غیر رسمی با انواع مدل های گره کروات است. این مدل دارای ارتفاع بیشتری نسبت به سایر یقه هاست که زیر کت جلوه ی زیباتری پیدا کند.

یقه ایستاده

یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه ی ایستاده مدلیست که در آن از تکه ی پلاستیکی یا فلزی نوک تیزی برای جلو گیری از چروک شدن یا لوله شدن استفاده مشود و ظاهری رسمی به شما میدهد.

طراحان پیراهن دیگر از این تکه ی پلاستیکی یه خاطر عذاب آور بودن آن استفاده نمیکنند.برای این یقه تکه ای پارچه استفاده شده که یقه را سفت نگهداشته و در برابر شستن واتو کشیدن مداوم، آنرا مقاوم میکند.البته خیلی از طراحان از این مدل به خاطر هزینه و زمان بر بودنش دیگر استفاده نمیکنند.

یقه پیراهن مردانه مدل بالدار

یقه پیراهن مردانه

این مدل یقه پیراهن مردانه برای بستن پاپیون طراحی شده است به طوری که قابل پوشیدن زیر همه ی کت ها میباشد.

با انواع مدل یقه پیراهن مردانه آشنا شوید + تصاویر

با انواع مدل یقه پیراهن مردانه آشنا شوید + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از جشنامه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف