نمناک ورزشفوتبال احتمال برگزاری بازیهای یورو 2016 بدون تماشاگر!
یورو 2016 ، جام ملت های اروپا
یکی از مسئولان برگزاری رقابت های جام ملت های اروپا از احتمال برگزاری مسابقات یورو 2016 پشت درهای بسته خبر داد.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1394

مسابقات یورو 2016 پشت درهای بسته

در حالی که 100 روز به برگزاری جام ملت های اروپا در سال 2016 باقی مانده است، مارتینن کالن، مدیر کمیته برگزاری این رقابت ها در فرانسه، اعتراف کرد که این امکان وجود دارد که به دلیل مسائل امنیتی و به حداقل رساندن احتمال حملات و بمب گذاری های تروریسی، مهم ترین تورنمنت فوتبال اروپا در تابستان سال آینده پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

یورو 2016

مسابقات یورو 2016

 
حملات تروریسی که چند ماه پیش همزمان با برگزاری دیدار دوستانه تیم های ملی فرانسه و آلمان در ورزشگاه استاده فرانس در پاریس دخ داد و جان بیش از 100 تن را گرفت، بیم فاجعه ای بزرگ تر را در خلال برگزاری رقابت ها یورو 2016 به وجود آورده است و به همین دلیل احتمال برگزاری این رقابت ها بدون حضور تماشاگر وجود دارد.
 
کالن در گفت وگو با نشریه AS اظهار داشت:اگر خطراتی که رقابت ها را تهدید کند جدی باشد، یوفا و کمیته برگزاری رقابت ها ممکن است مجبور شوند که یورو 2016 را بدون حضور تماشاگران برگزار کنند. این امکان هم وجود دارد که رقابت ها به تعویق بیفتد و به زمانی دیگر موکول شود. در حال حاضر اما هیچ نشانه ای از وجود تهدیدات جدی یا مسائل هشدار دهنده وجود ندارد.
 
رقابت های یورو 2016 از ماه ژوئن سال 2016 با حضور 24 تیم در فرانسه برگزار می شود.

احتمال برگزاری بازیهای یورو 2016 بدون تماشاگر!

احتمال برگزاری بازیهای یورو 2016 بدون تماشاگر!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف