یکتا ناصر

بازی متفاوت یکتا ناصر در جاده قدیم + عکس

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394کد مطلب : 15287زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکتا ناصر بازیگر سریال طنز جاده قدیم که با گریم و بازی متفاوتی در این سریال ظاهر شده است از پشت صحنه این سریال و جذابیت هایش سخن گفت.

 یکتا ناصر که فعالیتش در سینما را با بازی در فیلم ساقی شروع کرد، این شبها در سریال طنز جاده قدیم شاهد بازی متفاوت او میباشیم. در ادامه گفتگوی یکتا ناصر را میخوانید.

بازیگر مجموعه تلویزیونی جاده قدیم درباره این سریال گفت:من و همه بازیگران در این مجموعه طنز متفاوتی را تجربه کردیم و فکر می کنم هنگام پخش این مجموعه بینندگان هم تایید کنند که این سریال حاوی طنزی متفاوت از سایر سریال هاست.
او ادامه داد:داستان این سریال موضوع مهاجرت از نقاط مختلف کشور به پایتخت را روایت می کند که کوچ یک تازه عروس و دامادی به نام نعمت و زینت، یکی از لایه های پنهان این پدیده اجتماعی و مشکلات پیرامون آن را به تصویر کشیده است، بدون اینکه آنها از شرایط اجتماعی و رسم و رسوم زندگی شهری اطلاعی داشته باشند. همین تفاوت عدم آگاهی از آداب زندگی شهری، اتفاقاتی طنز را در سریال "جاده قدیم" رقم می زند که برای بینندگان حتما جالب خواهد بود.
یکتا ناصر و آنا نعمتی
بازیگر مجموعه تلویزیونی دختران حوا اظهار کرد:جالب است که هیچکدام از بازیگران در این سریال، هیچ حرکت و کار طنز انجام نمی دهند بلکه این موقعیت است که طنز را در سریال ایجاد می کند. در خیلی از سکانس ها برای ما که بازیگر بودیم شاید موقعیت تراژدی بود، ولی شاید همین صحنه برای بیننده طنز به نظر برسد این هم از ویژگی های سریال جاده قدیم است.
 
ایفاگر کاراکتر زینت با اشاره به اینکه تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی حدود پنج ماه به طول انجامید تصریح کرد:با توجه به اینکه مدت زیادی از ساخت این سریال گذشته شاید نتوانم بگویم از کدام سکانس بیشتر رضایت دارم ولی در مجموع لحظات زیادی در این سریال بود که از تجربه کردن آن لذت بردم که یکی از آنها فضایی از طنز بود که تاکنون آن را تجربه نکرده بودم و باید اذعان کنم که در سریال جاده قدیم با چالش جدید روبرو شدم و الان خیلی دوست دارم خودم را در قاب تلویزیون ببینم که چگونه در این کار محک خوردم.
یکتا ناصر و شهرام حقیقت دوست
بازیگر فیلم زندگی جای دیگریست در پایان درباره اقبال مخاطبان از سریال جاده قدیم هم گفت:برای اینکه یک کاری دیده شود عوامل زیادی باید دست به دست هم دهند تا آن کار مورد پسند مخاطب قرار بگیرید از کارگردان گرفته تا طراح صحنه و لباس و گریم و بازی بازیگران. اگر همه عوامل پشت و جلوی دوربین به کار دل بدهند همراه با یک قصه خوب حتما مخاطبان با آن ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد. به هر حال امیدوارم هموطنان از تماشای سریال جاده قدیم لذت ببرند.
مجموعه تلویزیونی جاده قدیم به کارگردانی بهران بهرامیان و تهیه کنندگی علی تقی پور در 24 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده که هر شب به غیر از جمعه ها ساعت 22 از شبکه اول سیما به روی آنتن می رود. 

بازی متفاوت یکتا ناصر در جاده قدیم + عکس

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از ایسنا - / ک
وبگردی