یک روز بخصوص

یک روز بخصوص به نمایش خانگی آمد + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1396کد مطلب : 55670زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک روز بخصوص فیلمی به کارگردانی همایون اسعدیان با هنرنمایی پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی از روز گذشته 8 شهریورماه 96 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

یک روز بخصوص در شبکه نمایش خانگی

یک روز بخصوص فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان و نویسندگی همایون اسعدیان و مجید قیصری با بازی مصطفی زمانی به شبکه نمایش خانگی آمد. این فیلم سینمایی از دیروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

یک روز بخصوص نهمین ساخته همایون اسعدیان و فیلمی در ژانر ملودرام و با مضمونی اجتماعی است که به گفته کارگردان این اثر این فیلم از لایه هایی در جامعه پرده برمی دارد که تا کنون کمتر فیلمسازی در سینما سراغ تصویر کردن آن رفته است.

همایون اسعدیان ، کارگردانی که سابقه ساخت فیلم هایی چون «مرد آفتابی»، «شوخی» و «طلا و مس» را در کارنامه خود دارد، بعد از چهارسال دوری از سینما، در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، با فیلم «یک روز بخصوص» حاضر شد.

داستان و بازیگران فیلم یک روز بخصوص

حامد (مصطفی زمانی ) باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است. حامد یک روزنامه نگار متعهد است که قصد افشای یک فساد دارویی بزرگ را دارد اما مشکل قلبی خواهرش و بستری شدن در بیمارستان باعث می شود تا او برای درمان خواهرش دست به کاری غیرقانونی بزند و...

یک روز بخصوص

پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی در فیلم یک روز بخصوص

بازیگران فیلم یک روز بخصوص:مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار، محسن کیایی، شیرین آقارضاکاشی، شیرین یزدان بخش، افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده و ایلیا نصرالهی.

یک روز بخصوص

مصطفی زمانی در فیلم یک روز بخصوصعوامل فیلم عبارتنداز:کارگردان، تهیه کننده:همایون اسعدیان/ نویسنده:همایون اسعدیان با همکاری مجید قیصری/ مجری طرح:مازیار میری/ مدیر فیلمبرداری:علی قاضی/ طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی/ طراح صحنه و لباس:کامیاب امین عشایری/ صدابردار:ساسان نخعی، محمود کاشانی/ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:مریم هژیروند/ دستیاران کارگردان:مهدی لطیفی، نگار جنیدی/ منشی صحنه:ندا قائدی/ مدیر تولید:مجید کریمی/ مدیر تدارکات:سیدرسول سیدحاتمی/ عکاس:مهدی دلخواسته/ مشاور رسانه ای:بیتا موسوی.

 

یک روز بخصوص

محسن کیایی و پریناز ایزدیار در فیلم یک روز بخصوص

پس از تجربه موفق مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» این دوبازیگر بار دیگر در فیلم «یک روز بخصوص» با یکدیگر همبازی شدند.

یک روز بخصوص

مصطفی زمانی و محسن کیایی در فیلم یک روز بخصوص

همچنین فرهاد اصلانی پس از هشت سال بار دیگر در این فیلم جلوی دوربین اسعدیان رفت. این بازیگر سینما پیش از این در مجموعه موفق «راه بی پایان» با این کارگردان همکاری داشته است.

یک روز بخصوص

بازیگران در نمایی از فیلم یک روز بخصوص

یک روز بخصوص

 فیلم یک روز بخصوص با بازی مصطفی زمانی

یک روز بخصوص

 فیلم یک روز بخصوص با مصطفی زمانی و محسن کیایی

یک روز بخصوص

فرهاد اصلانی در فیلم یک روز بخصوص

یک روز بخصوص

مصطفی زمانی در فیلم یک روز بخصوص

یک روز بخصوص به نمایش خانگی آمد + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی