نمناک فرهنگ و هنرموسیقی یک شب خوب در کنسرت
برای رفتن به کنسرت و لذت بردن از ساعتی که در آنجا می گذارنید واجب است تا مواردی را رعایت کنید تا شب خوب و به یادماندنی برای خود و اطرافیان تان بسازید.

یک شب خوب در کنسرت

رفتن به کنسرت و دیدن اجرای زنده خواننده مورد علاقه تان جزو تفریحات سالم و انرژی زایی است که بسته به نوع اجرایی که می شود همه سنین می توانند در آن شرکت کنند.
برای رفتن به کنسرت و لذت بردن از ساعتی که در آنجا می گذارنید واجب است تا مواردی را رعایت کنید تا شب خوب و به یادماندنی برای خود و اطرافیان تان بسازید.

چند توصیه

طبیعتا همه دوست دارند تا به تماشای اجرای خواننده ای بروند که ترانه های آن را دوست دارند اما شاید دوستی از شما دعوت کند که با او به کنسرتی بروید که اصلا خواننده آن را نمی شناسید در این صورت بهتر است تا اول ترانه های آن خواننده را گوش دهید تا کمی با سطح کارهای او آشنا شوید.
به گزارش ویرلن؛ نیم ساعت پیش از شروع اجرا در سالن حاضر شوید. پس حساب ترافیک و جای پارک را بکنید تا به موقع به مقصد برسید چون در صورت تاخیر هم دیر به برنامه می رسید و هم برای نشستن در جای مورد نظر خود برای سایر تماشاچیان مزاحمت درست می کنید. ضمن اینکه اگر به هر دلیلی نمی توانید تا آخر کنسرت بمانید صندلی خود را نزدیک درب های خروجی انتخاب کنید تا با کمترین مشکل بتوانید خارج شوید.
 
 
برای شرکت در کنسرت های پاپ و راک می توانید از پوشش اسپرت استفاده کنید اما برای اجراهای سنتی و کلاسیک حتما لباس رسمی به تن کنید.
 
از آوردن خوراکی و تنقلات به داخل سالن اجرا خودداری کنید چون به دلیل اینکه بعضی افراد ممکن است آشغال های خود را به زیر صندلی ها بریزند انتظامات سالن ها مانع از همراه داشتن خوراکی تماشاگران خواهند شد. نهایتا یک شکلات به همراه داشته باشید تا هنگام گرسنگی آن را میل کنید.
 
همراه داشتن دوربین در داخل سالن اجرا ممنوع است، ضمن اینکه پیشنهاد می شود در طول برنامه موبایل خود را روی سایلنت قرار دهید و از مکالمه خودداری کنید. همچنین بهتر است کمتر به فیلمبرداری و عکاسی و لایو گرفتن بپردازید و بیشتر از آن لحظات لذت ببرید. حتی اگر خواستید سلفی برای یادگاری بگیرید، سعی کنید تا دیگر افراد حاضر در قاب گوشی شما قرار نگیرند چون شاید دیگران علاقه ای نداشته باشند تصویرشان در گوشی فرد غریبه ای ثبت شود.
یکی از نکات واجب دیگر احترام به حقوق دیگر افراد است، چون دیده شده که بعضی افراد از شادی دیگران فیلم یا عکس می گیرند! با رعایت حقوق دیگران می توانیم شبی خوب برای خود و سایرین درست کنیم.

انتخاب بلیت کنسرت

برای خرید بلیت کنسرت می توانید به سایت های آنلاین فروش بلیت مراجعه کنید. سعی کنید زمانی را برای خرید بلیت کنسرت انتخاب کنید که مطمین هستید در آن زمان کاری برای شما پیش نخواهد آمد چون هزینه پرداخت شده بلیت قابل پس گرفتن نیست، اما در صورت بروز چنین مشکلی می توانید با مراجعه به بخش خرید و فروش بلیط کنسرت سرگرمی و فراغت سایت دیوار بلیت خود را برای فروش بگذارید تا هم افرادی که نتوانستند بلیت آن اجرا را به دست بیاورند آن را از شما خریداری کنند و هم هزینه ای که شما برای خرید بلیت کرده اید، هدر نرود.
 
برای انتخاب جای مناسب لازم نیست حتما ردیف های جلو را که گران تر است انتخاب کنید، می توانید با مراجعه به عکس ترتیب صندلی های آن سالن ( با جستجوی نام سالن مورد نظر می توانید ترتیب صندلی ها را مشاهده کنید ) بهترین جایی که به راحتی سن قابل مشاهده است را انتخاب کنید.
 
اگر برای آخر هفته خود به دنبال سرگرمی خوبی هستید می توانید با جستجوی ساده ای در بخش خرید و فروش بلیط کنسرت سایت دیوار آنچه که به سلیقه شما نزدیک است را خریداری کنید و لذت ببرید.
 

 

یک شب خوب در کنسرت

یک شب خوب در کنسرت
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از دیوار
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .