نمناک سبک زندگیکار و زندگی خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان
اقامت گرجستان ، اقامت گرجستان
از آنجائی که در سالهای اخیر میزان مسافران به مقصد گرجستان به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است، موضوع خرید املاک و اخذ اقامت گرجستان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است . در ادامه به روش های اخذ اقامت گرجستان خواهیم پرداخت.

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

 
از آنجائی که در سالهای اخیر میزان مسافران به مقصد گرجستان به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است، موضوع خرید املاک و اخذ اقامت گرجستان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است .
 
اقامت گرجستان
 
گرجستان، کشوری آرام واقع شده در منطقه قفقاز اوراسیا بوده که در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی قرار گرفته است و پایتخت آن تفلیس است که دارای مراکز گردشگری زیبائی است .
موضوع آرامش در گرجستان برای بسیاری از ایرانیان مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و در ورای همین موضوع، بسیاری از سرمایه گذاران و خوش فکران ایرانی بدنبال راه اندازی کسب و کار و ایجاد زمینه های سرمایه گذاری هستند .
اما در این زمینه شرکتهای ایرانی بسیار زیادی در گرجستان فعالیت دارند که جهت انجام امور حقوقی در ازای دریافت دستمزدی امور حقوقی نظیر ثبت شرکت در گرجستان ، اقامت گرجستان با خرید ملک را انجام می دهند اما برخی از این دستمزدها اندکی خارج از عرف بوده و هموطنان گرامی توانائی پرداخت این هزینه ها را ندارند .
 
در این میان شرکت سام جورجیا بعنوان پیشرو در زمینه خدمات حقوقی نظیر اخذ اقامت گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان و امور مربوط به املاک و مستغلات نظیر خرید ملک در گرجستان و یا امور مربوط به ساخت و ساز در گرجستان بطور قوی، سالهای زیادیست که در این زمینه فعال است .
 
ایرانیان می توانند با هزینه ای بالغ بر بیش از 35 هزار دلار آمریکا در گرجستان صاحب خانه شوند و یک ایرانی می تواند با خرید ملک با ارزش ذکر شده صاحب ملک بصورت 100 درصد بشود اما آنچه کارشناسان بخش املاک شرکت سام جورجیا می گویند این است که ساخت و ساز وضعیت بهتری از نظر اقتصادی برای شخص سرمایه گذار دارد بطوری که هزینه ساخت مبلغی بین 250 الی 350 دلار با بکارگیری مصالح خوب دارد اما نکته ای که باید مد نظر شما باشد این است که هزینه خرید زمین جداگانه است اما در هر حال ساخت یک خانه از نظر هزینه بصرفه تر است .
 
اقامت گرجستان
 
در صورتی که از دید سرمایه گذاری میخواهید به قضیه ساخت و ساز نگاه کنید بهتر است توجه داشته باشید که وضعیت سرمایه گذاری در موضوع ساخت و ساز در گرجستان خوب است و سود مناسبی دارد بطوریکه اگر بصورت اصولی کار شود بین 60 الی 100 درصد دارای سود است .
 
برعکس دیگر انواع روشهای سرمایه گذاری در گرجستان، سرمایه گذاری در موضوع املاک دارای ریسک بسیار کمی بوده زیرا با خرید یک ملک در گرجستان، مالک اصلی آن می شوید و می توانید آن را اجاره دهید یا با موضوعات مختلفی روی آن سرمایه گذاری نمائید و با داشته خود می توانید کار دلخواه خود را انجام دهید .
  
اقامت گرجستان
 
از دیگر موضوعات سرمایه گذاری در گرجستان که می تواند برای سرمایه گذاران عزیز ایرانی مناسب باشد، دامپروری و دامداری، کشاورزی، بسته بندی و موضوعات تو و گردشگری است .
اگر بدنبال سرمایه گذاری در یک موضوع خاص هستید پیشنهاد می کنیم قبل از آن تحقیق نمائید و حتمن پیش از هرگونه اقدامی سفری به گرجستان داشته باشید .
-پیشنهاد می کنیم برای تحقیق بیشتر به کارشناسان سام جورجیا مراجعه نمائید، کلیه مشاوره های شرکت سام جورجیا رایگان است .
 
جهت کسب اطلاعات دقیق تر می توانید برای مراجعه به کانال تلگرام این شرکت به آدرس :
https://t.me/samigeorgia
 
مراجعه کنید .
همچنین می توانید با شماره های زیر با مشاوران مجرب این شرکت تماس برقرار نمائید :
تماس با مدیر توسعه اقتصادی سام جورجیا ( مهندس سعید درویشی ) – مشاوره های اقتصادی
00995597701934 ( آقای سعید درویشی ) دارای تلگرام – واتس آپ و آیمو
تماس با مدیر عامل شرکت سام جورجیا ( مهندس محمد خالقی )
00995571743636 ( آقای محمد خالقی ) دارای تلگرام – وایبر و آیمو
 
تلفن ثابت دفتر سام جورجیا در تفلیس :
00995-32-2181550
00995 کد گرجستان – 32 کد شهر تفلیس – 2181550 )شماره دفتر سام جورجیا(
ساعات تماس 11 الی 18 به وقت تهران )به جز روز یکشنبه(
آدرس دفتر سام جورجیا :گرجستان – تفلیس – خیابان آقماشنبلی ( مرجانیشویلی) – شماره 146
No146,Aghmashenebeli ST,Tbilisi,Georgia
 
اکانت اسکایپ شرکت سام جورجیا :
samgeorgiaco
ایمیل شرکت سام جورجیا :
samgeorgiaco@gmail.com
صفحه اینستاگرام شرکت سام جورجیا :
www.instagram.com/samgeorgiaco

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
برگرفته از سام جورجیا
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .