نمناک ورزشفوتبال خط و نشان استقلال برای دربی پایتخت
استقلال ، دربی
عضو هیت مدیره استقلال گفت:قبل از بازی با الهلال گفته بودم که درس بزرگی به این تیم خواهیم داد و انتقام شکست سال گذشته پرسپولیس را هم خواهیم گرفت.

استقلال «دربی بباز» نیست!

عضو هیئت مدیره استقلال گفت:پیش از بازی با الهلال گفته بودم که درس بزرگی به این تیم خواهیم داد.
حسن زمانی درباره برتری یک بر صفر استقلال مقابل الهلال عربستان در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:حال ما بهتر از این نمی شود! گفته بودم از دو بازی اول در لیگ قهرمانان آسیا 4 امتیاز بدست می آوریم. این را هم گفته بودم که سه شنبه درس بزرگی به الهلالی ها داده و انتقام شکست سال گذشته پرسپولیس را هم می گیریم.
 
استقلال

استقلال و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

واکنش عضو هیئت مدیره استقلال به بی احترامی بازیکنان الهلال

وی در مورد بی احترامی بازیکنان الهلال که قرار بود به دلیل سانحه هواپیمایی تهران - یاسوج یک دقیقه سکوت کنند، گفت:از این آدم ها نباید انتظار اخلاق داشته باشیم. عربستانی ها اخلاق را زیر پا گذاشتند. راحت می توانستند در کشور ما بازی خود را برگزار کرده و این بچه بازی ها را کنار بگذارند.
 
عضو هیئت مدیره استقلال خاطرنشان کرد:گفته بودم در گروهی قرار گرفته ایم که اگر از آن صعود کنیم و این یعنی 50 درصد هموار شدن راه قهرمانی. دست تک تک بازیکنان را به خاطر تلاش شان می بوسم و از کادر فنی مدیر، مدبر و با دانش استقلال کمال تشکر را دارم. امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد.
 
استقلال در آسیا

برد استقلال مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

زمانی در خصوص دربی 86 که 10 اسفند برگزار می شود، گفت:استقلال «دربی بباز» نیست و برنده هم می شود.
وی عنوان کرد:از شکست دو نماینده کشورمان یعنی تراکتورسازی و پرسپولیس در آسیا ناراحت هستیم و انتظارش را نداشتیم. امیدوارم بازی های بعدی جبران کنند.

خط و نشان استقلال برای دربی پایتخت

خط و نشان استقلال برای دربی پایتخت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مشرق/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .