نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حاشیه های جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان
جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان ، اصفهان
آیین اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان با حاشیه های مختلفی همراه بود.
تاریخ انتشار : 16 تیر 1396
بازدید : 1,016 نفر

اصفهان شاهد سی امین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان به گونه ای متفاوت بود

مراسم اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان با حضور سینماگران، هنرمندان و اصحاب رسانه و علاقمندان به سینما در سال کوثر ارتش اصفهان برگزار شد.

بعد از اعلام جوایز بخش پویانمایی چندین بار پخش زنده مراسم که از شبکه اصفهان به روی آنتن رفته بود قطع شد و مجری پخش زنده تلویزیونی بابت این قطعی ها عذرخواهی کرد.

قبل از پخش اذان مغرب به افق اصفهان پخش زنده مراسم اختتامیه از تلویزیون اصفهان قطع اما بعد از پخش اذان و اخبار 20:45 بار دیگر به روی آنتن رفت.

به دلیل نبود مترجم مجری برنامه صحبت های مهمانان بین المللی را ترجمه کرد.

مرضیه برومند کارگردان سینما و تلویزیون در بخش جایزه عشقی بزرگ برای جهانیان به طنز گفت:چینی ها مثل مسئولان هستند، وقتی می خواهند پول بدهند باید یک ساعت حرف بزنند.

مجری برنامه نیز با کنایه به محمدعلی طالبی تهیه کننده پایان رویاها گفت:منتظر باش ظاهرا جوایز از چین در راه است.

اشتباه داوران در اهداء جایزه از حواشی این برنامه بود. داوران 2 جایزه بخش عشق بزرگ برای جهانیان را به یک نفر دادند و پس از آمدن دومین فیلم بازگرداندند.

فرشته طائرپور خطاب به کسی که حجاب بهترین بازیگر کودک هلندی را برای حضور روی سن درست می کرد گفت:حجاب او خوب است، همینقدر که به قانون ما احترام می گذاردکافی است.

جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان

جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان

اشکان خطیبی خطاب به مهدی قربانی بازیگر فیلم 21 روز بعد گفت:«آنقدر از نوید محمدزاده کتک خوردی تا یک جایزه بگیری.»

سالنی که در ابتدای برنامه بر سر صندلی های خالی اش دعوا بود بعد از گذشت 2 ساعت از برنامه و در حالی که اهدا جوایز برنامه به پایان نرسیده بود شاهد تعداد کمی از هنرمندان، کودکان و نوجوانان بود.

پروانه زرین بهترین بازیگر (کودک) بخش بلند سینمایی تعلق گرفت به امیررضا فرامرزی برای فیلم اسکی باز، این در حالی بود که هنگام دریافت جایزه مرضیه برومند به او گفت:این جایزه را به تو می دهم به شرطی که «پررو نشی!»

دیپلم افتخار هیئت داوران به شبنم مقدمی برای حضور در کنار بازیگران کودک در فیلم شکلاتی اهدا شد. مقدمی هنگام دریافت جایزه گفت:«اینکه آدم از جشنواره کودک جایزه بگیرد بسیار خوشمزه است.»

رضاداد در جواب اعتراض به سعید نجاتی درباره شایعه تعطیلی انجمن سینماگران جوان گفت:توضیحات در این باره قبلا ارائه شده و قصد تعطیلی ندارند، بلکه با توجه به اینکه آموزش ها وجهه بخش خصوصی پیدا کرده، قرار است مورد حمایت آنها قرار گیرند.

ناهماهنگی در برگزاری برخی برنامه ها مورد انتقاد هنرمندان حاضر در برنامه بود به طوری که آنها در پایان مراسم بارها نسبت به این موضوع، انتقادات مختلف خود را مطرح کردند.

مرضیه برومند در پایان این مراسم به شدت از ترک زودهنگام مراسم توسط برخی مسئولان که به دلیل ناهماهنگی ها و طولانی بودن آن برگزار شد و منجر به کم شدن وقت صحبت کارگردانان شد، انتقاد کرد.

حاشیه های جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان

حاشیه های جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از الف-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف