نمناک دنیای مددکوراسیون منزل جذابیت خاص دکوراسیون منزل با تم مشکی + تصاویر
دکوراسیون مشکی ، دکوراسیون پذیرایی
دکوراسیون منزل با تم مشکی ایده ای خاص است که طرفداران خودش را دارد, برای جذاب تر شدن دکوراسیون مشکی میتوانید کمی نقره ای و یا سفید با آن ترکیب کنید.

دکوراسیون منزل با تم مشکی

حتما شما هم رنگ مشکی را در دکوراسیون منزل ناهنجار و نازیبا میدانید که فضا را دل مرده میکند اما اینطور نیست, رنگ مشکی اگر با رنگ های دیگر مانند نقره ای, سفید و طوسی ترکیب شود دکوراسیونی فوق العاده مدرن و جذاب میسازد. در دکوراسیون منزل با تم مشکی باید آینه, شیشه و وسایل براق زیاد استفاده شود تا منزل تان کم نور و تاریک نباشد.

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی مدرن مشکی رنگ

مشکی و نقره ای بهترین ترکیبی است که میتوانید انتخاب کنید, رنگ نقره ای به مشکی جلوه میبخشد و باعث جذاب تر شدن آن میشود. ترکیب مشکی و نقره ای به درد خانه های مدرن و دکوراسیون های مد روز میخورد.

از وسایل تزیینی نورانی و درخشان استفاده کنید, میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید و برای زیباتر شدن دکوراسیون مشکی و مدرن تان تلاش کنید. مبلمان مشکی را به حال خودش رها نکنید و سعی کنید با کوسن های سفید یا نقره ای آن را جذاب تر کنید.

دکوراسیون مشکی

وسایل تزیینی در دکوراسیون های تیره

مبلمان مشکی با کوسن های نقره ای واقعا ترکیب زیبایی است, این ترکیب رنگ هم برای خودش طرفدارانی دارد و افراد زیادی تم مشکی را برای دکوراسیون منزل شان استفاده میکنند. گل ها در دکوراسیون مشکی معجزه میکنند سعی کنید از گل های خوش رنگ در فضای تیره منزل تان استفاده کنید و حسابی آن را جلوه بدهید.

دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن شیک مشکی نقره ای

دکوراسیون مشکی

دکوراسیون مشکی و طوسی منزل

اتاق غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری با تم تیره

مبلمان مشکی

مبلمان مشکی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون مشکی

دکوراسیون مشکی و مدرن منزل ایرانی

دکوراسیون مشکی و جادویی در خانه های مدرن + تصاویر

جذابیت خاص دکوراسیون منزل با تم مشکی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف