نمناک سرگرمیگوناگون 10 پیش گویی نوستراداموس برای سال 2016
پیش گویی نوستراداموس ، نوستراداموس
میشل دو نستردام فیلسوف فرانسوی است که پیش بینی هایی را برای سالهای بسیار دورتر از زمان حیاتش کرده بود. پیش گویی نوستراداموس برای سال 2016 بسیار نزدیک به وقایع در حال وقوع است.

پیش گویی نوستراداموس در مورد وقایع سال 2016

میشل دو نستردام (با نام مستعار نوسترداموس ) فیلسوف فرانسوی 16th قرن است که بسیاری از حوادث غم انگیز در طول تاریخ ، از جمله ترور برادران کندی، ظهور هیتلر ، از شکست ناپلئون ، و اکثر اقدامات تروریستی را پیش بینی کرده پیشگویی های هم برای سال 2016 بیان کرده بود.

وب سایت alexnoudelman.com پیش بینی نوستراداموس در سال 2016 را منتشر کرد. 

پیشگویی نوستراداموس

پیشگویی نوستراداموس در سال 2016

پیش گویی های نوستراداموس برای اتفاقات سال 2016

1- (اوباما) آخرین رئیس جمهور آمریکاست:

نوستراداموس پیروزی رئیس جمهور سیاه پوست را در انتخابات ریاست جمهوری سال 2013 پیش بینی کرده بود و در پیش بینی هایش برای سال 2016 ریاست جمهوری باراک اوباما را پایان یافته می داند. اکثر مفسران بر این باورند که منظور نوستراداموس از این پیش بینی این است که قدرت جهانی از دست امریکا خارج خواهد شد و به یکی از کشورهای چین ، روسیه و یا کره شمالی خواهد رسید. 

2- آب و هوایی با الگوی نامعلوم:

در این نوشته و پیش بینی نوستراداموس به دفعات از تغییرات غیرطبیعی آب و هوا در سال 2016 گفته شده است. فجایع شدید آب و هوایی به وضوح دیده می شود . بارش برف در بهار و هوایی داغ در زمستان از هایلایت های پیش بینی نوستراداموس در سال 2016 است. 

3- صف های سیاره ای غیر معمول در فضا:

نوستراداموس همچنان در مورد صف سیاره ای غیرمعمول و عجیب گفته است و تغییرات نجومی را نشانه ای برای بروز حوادث عظیم همانند یک سونامی می داند. 

4- خاور میانه در آتش می سوزد:

انفجارات پی در پی در کشورهای خاورمیانه رخ می دهد و جنگهای سختی در این مناطق صورت می گیرد. این پیش بینی نوستراداموس با جنگهای صورت گرفته در عراق و سوریه تا حدودی به تحقق پیوسته است ولی مفسران همچنان بسیاری از پیش بینی های دیگر این فیلسوف را کاملا قابل تحقق نمی دانند. 

5- آخر دنیا فرا می رسد!

نوستراداموس بیانیه ای مبهم در رابطه با پایان یافتن دنیا در سال 2016 نوشته است. مفسران طبق جدول زمانی وقایع برخی از اولین نشانه های آن را بارها عنوان کرده اند. 

6- برای بچه دار شدن نیاز به کسب مجوز است :

پیش بینی نوستراداموس در رابطه با بچه دار شدن و تنظیم خانواده در سال 2016 به نوعی طنز آمیز بوده است. جناب پیش گو می گوید در سال 2016 برای بچه دار شدن باید مجوز کسب کنید. 

7- قطب ذوب خواهد شد:

هشدارهای بسیاری در سالهای اخیر از سوی دانشمندان هواشناسی در رابطه با گرم شدن زمین و فرو رفتن خشکی ها در آب داده شده است که پیش نینی نوستراداموس در این مورد امکان صحت این موضوع را بیشتر می کند. 

8- سرنوشت نامعلوم اسرائیل:

وضعیت اسرائیل همچنان نامشخص و نامعلوم خواهد بود. بر اساس پیش بینی نوستراداموس دولت اسرائیل در سال 2016 هم به ثبات نخواهد رسید. نوستراداموس در رابطه با حمله یکی از نیروهای غربی به اسرائیل خبر داده است. 

9-آتشفشان وزوویو در ناپلِ ایتالیا شروع به فوران می کند:

البته نوستراداموس این اتفاق را پیش بینی کرده است، ولی گویا دانشمندان با آن موافق نیستند. کوه وزوویو در 72 سالِ اخیر آرام بوده است و انتظار می رود هم چنان آرام بماند. 

10- بعد از صلح انسان و حیوان یک زبان جهانی به وجود می آید:

نوستراداموس در جمله ای می گوید:" خوک ها با انسان پیمان دوستی برقرا می کند ." شاید این نشانه ای باشد که بیانگر کاهش میزان کشتار حیوانات توسط انسان ها باشد."پس از اختراع موتورِ جدید، جهان به شکل روزهای پیش از بابل در خواهد آمد". بسیاری معتقدند واژه ی موتور به اینترنت اشاره دارد و این فناوری سرانجام می تواند یک زبان جهانی بیافریند.

10 پیش گویی نوستراداموس برای سال 2016

10 پیش گویی نوستراداموس برای سال 2016
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 201
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 128 73
نظر کاربران
masoud

masoud

از پیش بینی 2012 معلوم بود چقد درسته پیش بینیاش

پاسخ دادن 31 26
محسن

محسن

درست میباشد و رخ خواهد داد منتظر بمانید چون از علاعم آخرالزمان میباشد

پاسخ دادن 21 30
حمید اسدی

حمید اسدی

در مورد پیشگویی اول این احتمال هست که با پیروزی احتمالی هیلاری کلینتون یک تغییر در شکل ریاست جمهوری آمریکا مشاهده کنیم.بنده هم اعتقاد دارم ۲۰۱۶ سال حادثه هاست

پاسخ دادن 7 13
لیلا

لیلا

بابا این که گفته بود سال 2012 دنیا تموم میشه. حالا چطوری در مورد بعد از این تاریخ هم پیشگویی کرده؟؟؟؟ فکر کنم خودشم زیاد حرفهای خودشو باور نداشته.

پاسخ دادن 13 8
علی

علی

در قرن 16 اسرائیل کجا بود که ایشون در موردش پیش بینی فرموده اند ..... کلا این آقای نوستر آداموس (میشل دو نستردام) بازیچه ای شده برای مردم دنیا . کتابش هر سال در چاپ جدیدش قطورتر میشه ... احتمالا از اون دنیا داره آپدیت میشه ......

پاسخ دادن 19 4
کورش

کورش

هیچ چیز معلوم نیس تمام نوشته هاش رمز دار بوده و نمیتوان فهمید منظور واقعی نوستراداموس چی بوده ...

پاسخ دادن 4 0
محمد

محمد

قربون دستتون اگه کسی ای نوسترا رو دید بپرسین من سال دیگه دانشگاه قبول میشم یا نه. در مورد رشته تحصیلی هم بپرسید ممنون

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف