2 دختر جوان سوختند

2 دختر جوان زنده در خودرو هیوندا سوختند + تصاویر

تاریخ انتشار : 23 دی 1393کد مطلب : 11076زمان مطالعه : 1 دقیقه
خودرو هوندا سیویک به علتی نامشخص با گاردریل میانی در بزرگاه بابایی به شدت برخورد کرد و دو دختر جوان در میان شعله های آتش زنده زنده سوختند و دو پسر جوان دیگر خود را نجات دادند.

این حادثه در ساعت 11:22 دقیقه صبح امروز سه شنبه توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاههای 56، 57 و گروه امداد و نجات 10 را به بزرگراه شهید بابایی، نرسیده به شهرک حکیمیه اعزام کرد.
بنا به گفته معاون منطقه سه عملیات آتش نشانی تهران، در اثر تصادف شدید هوندا سیویک با گاردریل میانی در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، هوندا آتش گرفت و دو سرنشین آن که دو دختر جوان بودند در میان شعله های آتش و در داخل خودرو گرفتار شدند.
مرتضی بهروز با اشاره به این که دو پسر 18 ساله از سرنشینان دیگر هوندا که دچار آسیب دیدگی شده بودند از اتاقک خودرو خارج شده بودند، گفت:آتش نشانان به محض حضوردر محل حادثه با لوله های آبدهی آتش را خاموش کردند.
او گفت:در این حادثه هر دو سرنشین دختر هوندا به علت شدت سوختگی و صدمات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست دادند که پس از تایید فوت آنان توسط عوامل اورژانس، پیکرشان توسط آتش نشانان تحویل نیروی انتظامی شد.
بهروز در مورد علت این حادثه گفت:علت وقوع تصادف از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

آتش سوزی خودرو

خودرو هیوندای آتش گرفته

مرگ دلخراش دو دختر جوان

تصادف دلخراش در اتوبان بابایی

 

2 دختر جوان زنده در خودرو هیوندا سوختند + تصاویر

4.2230
این مطلب مفید بود ؟19337
برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی آتش نشانی - /م
برچسب : تصادف
وبگردی