نمناک سرگرمیگوناگون زنی که 23 بار ازدواج کرد + عکس
ازدواج ، ازدواج زیاد
یک خانم آمریکایی به نام لیندا ولف 23 بار ازدواج کرده است و با این حال باز هم عاشق ازدواج کردن است. او می گوید: نمی دانم که نامادری چند نفر هستم، اما خودم 7 بار زایمان کرده ام.

 زن 68 ساله ای که عاشق ازدواج کردن است

او تا کنون بیست و سه بار ازدواج کرده و اکنون نیز در جستجوی مورد دیگری برای بیست و چهارمین بار است . خانم ولف که 68 سال سن دارد ، توانسته نامش را در کتاب گینس به ثبت برساند .

آخرین ازدواج این زن آمریکایی که لیندا نام دارد با مردی بود که او نیز با 29 ازدواج رکورد دار بود.

ازدواج یک زن

لیندا که جشن 68 سالگی خود را گرفته است به خبرنگاران اعلام کرد که پس از مرگ آخرین شوهرش در سن 88 سالگی به دنبال ازدواج بیست و چهارم است.

این زن نخستین بله عروسی اش را در سن 16 سالگی به شوهر 31 ساله اش گفت و با این مرد خوش تیپ توانست 7 سال زندگی کند. بین 23 دامادی که این زن در مدت 52 سال انتخاب کرد مردانی با شغل های متفاوت بودند که البته بین آن ها افراد خلافکار نیز دیده می شود. او می گوید:نمی داند که نامادری چند نفر هستم، اما خودم 7 بار زایمان کرده ام.

او می گوید که به ازدواج اعتیاد پیدا کرده است .در سالهای بعد ، با یک مجرم یک چشم ، لوله کش ، موسیقیدان ، واعظ و … ازدواج کرد . دوتا از شوهرهایش، بد از آب در آمدند و دوتایشان هم بی خانمان و آواره بودند . خانم ولف ، فقط سه بار با یک مرد هندی به نام « جک جورلی » ازدواج کرد .
 
ازدواج های زیاد یک زن

او هم اکنون مادر هفت فرزند و نامادری تعداد بیشتری فرزند نیز هست . آخرین ازدواج او که سر و صدای زیادی نیز به راه انداخت ، با مردی به نام « گلین ولف » بود . این مرد برای بیست و نهمین بار ازدواج می کرد و عنوان مردی که بیشترین ازدواج در جهان را دارد ، به خود اختصاص داده بود . این آقا ، یک سال بعد و در سن 88 سالگی درگذشت . هم اکنون خانم ولف در جستجوی بیست و چهارمین عشق خودش است .

زنی که 23 بار ازدواج کرد + عکس

زنی که 23 بار ازدواج کرد + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف