نمناک سبک زندگیموفقیت 3 کلید بلند پروازی برای موفقیت در زندگی
بلند پروازی ، بلندپروازی را بیاموزید
یک جامعه شناس گفت: بلندپروازی اگر با عقلانیت همراه شود می تواند سبب شکوفا شدن استعدادهای انسان و رسیدن به مقاصد ارزشمند شود.

این3 کلید بلند پروازی را بیاموزید تا زندگی موفق تری را تجربه کنید

اگر موفقیت آسان بود، همه موفق بودند. اما نیست. دستیابی به موفقیت مستلزم بلندپروازیست. طبق نظر مشاور ارشد روش زندگی، کریستین مایکلسون، در صورت رعایت دو نکته، موفقیت اجتناب ناپذیر است:"پا را فراتر از دنیای معمول خود بگذارید" و "عزت نفس خود را تقویت کنید."

این دو مورد موفقیت را تضمین می کند و تنها فاکتور تعیین کننده ایی که در راه رسیدن به موفقیت باقی می ماند، زمان است.


اگر لازم می دانید که بلندپروازی را بیاموزید تا گام های مورد نظر را بردارید، در اینجا به 3 روش که می توانید به طور قطع بر آن ها متمرکز شوید، اشاره می شود.

3روش برای اینکه بتوانیدبلند پروازی رابیاموزید


1.محیط را بسنجید

تعداد افرادی که از اهداف شما در زندگی حمایت می کنند، چند نفر است یا اینکه آیا افراد بلندپرواز در اطراف خود دارید؟ اگر فکرتان به هیچکس نمی رسد، این یک مشکل است. باید در جمع افراد بلندپرواز قرار بگیرید. آن ها به شما انگیزه می دهند و به احتمال زیاد با وجود آن ها سریع تر به اهداف خود می رسید.


جویا شوید که در کجا می توان افراد هم عقیده را بیابید. چند مورد از آن مکان ها عبارتند از:
1.گردهمایی های آنلاین
2.گروه های پیشگام
3.نشست های گروهی
4. باشگاه های ورزشی

راههای بلند پروازی

بلند پروازی رابیاموزید

ظرف 14 روز آینده، حداقل یک فرد بلندپرواز را بیابید و با او ارتباط برقرار کنید. همچنین کتابی در زمینه بلندپروازی مطالعه کنید تا بلندپروازیتان اوج بگیرد. این کتاب می تواند کتابی الهام بخش، کتابی جنگی یا بیوگرافی از موفقیت افراد باشد.

2.اهداف خود را وسعت بخشید
هدفی بی ثمر که سهل الوصول باشد را مد نظر قرار ندهید. اگر درصدد کسب موفقیتی چشمگیر هستید، باید خود را وادار به انجام کارهای سخت کنید. شاید تصور کنید که مد نظر قرار دادن اهداف کوچک مهارپذیر، هوشمندانه است، حال آنکه اگر اهداف بزرگی را در سر بپرورانید، احتمال اینکه به آن ها تحقق بخشید بیشتر است. اهداف خود را یادداشت کنید. بدین ترتیب کاغذ مرجعی دارید که باید از آن پیروی کنید. همین امروز هدفی والا را در نظر گرفته و آن را یادداشت کنید و سپس ظرف همین هفته حداقل یک گام به سوی تحقق آن بردارید.

3.منفی بافی ها را نادیده بگیرید

شاید این را زیاد شنیده باشد، اما حقیقت همین است. ذهن شما شبیه یک اسفنج است، پس مهم است که بر اهداف خود پافشاری کنید. این بدان معناست که به افکار منفی گوش ندهید. این عدم گوش دادن به افکار منفی شامل خودتان نیز می شود. گاهی خود ما بدترین منتقدان خودمان هستیم. هرگاه در صدد انجام اقدامی جدید هستید، این را در نظر بگیرید.

3 کلید بلند پروازی برای موفقیت در زندگی

3 کلید بلند پروازی برای موفقیت در زندگی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از آی بانو-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف