نمناک اخبارجامعه آیا 30 اسفند تعطیل رسمی است؟
30 اسفند ، تعطیلی 30 اسفند 95
وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام کرده است که 30 اسفند همواره جزو روزهای تعطیل رسمی کشور محسوب می شود. این خبر از سوی روابط عمومی وزارتخانه تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395

30 اسفند تعطیل است

همانطور که می دانید سال 95 سال کبیسه است و امسال اسفند 30 روز است. به همین دلیل دولت اعلام کرد که روز دوشنبه 30 اسفند 95 تعطیل رسمی است. در این مقاله متن اطلاعیه تعطیلی 30 اسفند 95 را برای شما عزیزان منتشر کرده ایم.

وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام کرد:30 اسفند امسال تعطیل رسمی است.

وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به مدیران کل وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها با اشاره به لایحه قانونی تعطیلات تعیین تعطیلات رسمی کشور مصوب 8/ 4 / 59 شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی آن آورده است:نظر به اینکه در سال های کبیسه اسفندماه 30 روز بوده و روز سی ام اسفندماه نیز در بازه تعیین شده (29 اسفند تا 4 فروردین) قرار می گیرد؛ بنابراین با تفسیر لفظی و منطقی نیز طبق قانون یاد شده روز 30 اسفند همواره جزو روزهای تعطیل رسمی کشور محسوب می شود. 

بخشنامه تعطیلی 30 اسفند: 

30 اسفند

تکذیب تعطیلی سی ام اسفند

روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: 
در پی انتشار خبر تعطیلی روز سی ام اسفند ماه سالجاری در رسانه ها، به آگاهی می رساند، موضوع یاد شده کان لم یکن بوده و اتخاذ تصمیم در خصوص تعطیلی روز سی ام اسفند در صلاحیت هیات محترم وزیران می باشد. بنابراین هرگونه تصمیم گیری از سوی هیات محترم وزیران به نحو مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا 30 اسفند تعطیل رسمی است؟

آیا 30 اسفند تعطیل رسمی است؟
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 31
برگرفته از اقتصاد آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف