نمناک سرگرمیگوناگون 30 سال حبس به خاطر شکست عشقی
30 سال حبس در خانه به خاطر شکست عشقی. یک زن تایوانی که در عشق دوره جوانی اش شکست خورده، خود را به مدت ۳۰ سال در خانه حبس کرده است

در 31 سال گذشته، آ فانگ 56 ساله هیچ گاه پایش را از خانه خود در شهر تاینان، واقع در جنوب تایوان، بیرون نگذاشته و فقط از مادرش پرستاری می کرده است. اما اکنون مادرش به خاطر تصادف با خودرو بستری شده و برای همین همسایگان و بستگان برای آ فانگ غذا و پوشاک فراهم می کنند.30 سال پیش آ فانگ یک زن جوان بود که در یک کارخانه تولید بشکه های چوبی کار می کرد و عاشق یکی از همکارانش در کارخانه شد. اثر روانی عمیقی بر آ فانگ گذاشت و به همین خاطر او دیگر پایش را از خانه بیرون نگذاشت.
 
برادران و خواهران آ فانگ ازدواج کرده و رفته اند. او اکنون با مادر و خواهر کوچک ترش که کور و عقب مانده ذهنی است در خانه دو طبقه شان در تاینان زندگی می کند.او حتی اگر بیمار شود از رفتن به بیمارستان اجتناب می کند. به گفته یکی از همسایگان آ فانگ، مادرش مجبور بود برای او دارو تهیه کند.آ فانگ با وجود آنکه سه دهه است خود را محبوس کرده، در سلامت کامل به سر می برد .

30 سال حبس به خاطر شکست عشقی

30 سال حبس به خاطر شکست عشقی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از funpatogh.com
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف