نمناک اخبارحوادث 300 فقره زورگیری توسط باند 4 نفره + عکس
زورگیری ، سرقت
باند 4 نفره ای که اقدام به سرقت از مسافران میکردند پس از تعیقب و گریز توسط ماموران دستگیر شدند و در اعترافات خود به 300 فقره زورگیری اعتراف کردند.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393

پسر شرور برای پرداخت بدهی پدرش و آزادی او از زندان، همراه سه همدستش هر هفته از کرمانشاه به تهران می آمد و بعد از سرقت های خشن به شهر خود بازمی گشتند.

شامگاه هجدهم بهمن امسال مرد میانسالی آشفته و سراسیمه خود را به گشت پلیس مستقر در شمال غرب تهران رساند و برای دستگیری چهار جوان سارق از ماموران کمک خواست. مالباخته در اظهاراتش گفت:در غرب تهران منتظر تاکسی بودم که خودروی پرایدی مقابلم توقف کرد و سوار شدم. در میانه راه متوجه شدم دست یکی از مسافران داخل جیبم است. مچ دستش را گرفتم و به راننده اعتراض کردم و خواستم توقف کند که توجهی نکرد و بسرعت ادامه مسیر داد.
وی ادامه داد:همان جا متوجه شدم چهارسرنشین خودرو همدست هستند. خواستم از دستشان فرار کنم که بی نتیجه بود. راننده در محلی خلوت توقف کرد و آنها پس از کتک زدن من، سه میلیون پولی که همراه داشتم سرقت کردند.
 
سرقت
 
ماموران با اطلاعات به دست آمده از این مالباخته طرح مهار را در منطقه اجرا کردند و پس از نیم ساعت خودروی مورد نظر را در منطقه سعادت آباد تهران شناسایی کرده و با اخطار به راننده، از او خواستند توقف کند اما او همچنان به مسیرش ادامه داد تا این که در جریان تعقیب و گریز پلیسی، ماموران به لاستیک خودروی سارقان شلیک کردند. متهمان با رها کردن خودرو قصد فرار داشتند که ماموران آنها را محاصره کرده و هر چهار نفر را دستگیر کردند.
متهمان روز گذشته به شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و از سوی بازپرس منصور هاشمیان مورد تحقیق قرار گرفته و اعتراف کردند به بهانه جا به جایی مسافر به سرقت از آنها دست زده و تاکنون 300 نفر را به دام انداخته و به شیوه ای مشابه از آنها سرقت کرده اند.
وحید یکی از اعضای باند در اظهاراتش گفت:من و همدستانم در یکی از محله های کرمانشاه زندگی می کردیم. دو ماه قبل که دچار مشکلات مالی شدم و پدرم به زندان افتاد، تصمیم گرفتم برای این که هزینه شاکیان پرونده او را تهیه کنم، دست به سرقت بزنم. موضوع را با سه نفر از دوستانم در میان گذاشته و آنها قبول کردند، کمکم کنند. ما با سرقت پلاک خودروهای مختلف آن را به جای پلاک خودرویمان نصب می کردیم تا ردی از ما باقی نماند.
وی ادامه داد:بعد از سوار کردن مسافران از آنها جیب بری می کردیم و اگر مالباختگان متوجه می شدند، آنها را کتک زده و با زور اموالشان را سرقت می کردیم.آخر هفته به کرمانشاه باز می گشتیم و هفته بعد دوباره برای سرقت به تهران می آمدیم. طی دو ماه گذشته 300 فقره سرقت انجام دادیم.
در حالی که تحقیقات از متهمان ادامه داشت، مرد هفتاد ساله ای وارد اتاق بازپرسی شد و با مشاهده چهار متهم پرونده فریاد زد این افراد پول هایی را که هزینه جراحی همسرم بود به سرقت برده اند. آنها در جریان سرقت قصد کشتن مرا داشتند که به طور معجزه آسا نجات یافتم.

300 فقره زورگیری توسط باند 4 نفره + عکس

300 فقره زورگیری توسط باند 4 نفره + عکس
: امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از عصرایران-/ف
این مطلب مفید بود ؟
11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف