نمناک سرگرمیگوناگون سر 4 مار خطرناک زنده در دهان یک مرد + تصاویر
مار خطرناک ، عکس مار خطرناک
مردی که 15 سال با حیوانات سمی و نیش دار درارتباط بوده است برای اعتراض به جنگل زدایی سر 4 مار خطرناک و البته زنده را در دهانش گرفت و برای مدتی کوتاه در همین حالت ماند.

مردی سر 4 مار خطرناک را در دهانش گرفت

حتی شنیدن نام مار خطرناک هم کمی ترسناک و وحشت آور است و فوبیایی که از سالها دور با انسان همراه بوده است. ترس از مارهای خطرناک و سمی و یا حتی بی آزار ترین مارهای دنیا همیشه مانع از نزدیک شدن انسان به این حیوانات مرموز شده است. مردی با انتشار فیلم و تصاویر نشان داد که می توان با این حیوانات خطرناک هم ارتباط برقرا کرد.

مار خطرناک

ویدئو و تصاویری وحشتناک نشان می دهند که یک مرد جوان 4 مار زنده را در دهانش گذاشته و نگاه می دارد." آرتوال دوآرتی " سر 4 مار زنده از نوع مار مرغ ، مار بوا ، مار رنگین کمان و مار کلیلیا را داخل دهانش قرار داد و چندین ثانیه به همین حالت ماند.

مارهای خطرناک

مارهای خطرناک زنده

خوردن مارهای زنده

دوآرتی 15 سال است که با حیوانات سمی سروکار دارد و به گفته ی خودش این کار را به نشانه اعتراض به جنگل زدایی در آمازون انجام داده است. به دلیل شوخی های خطرناک ، او را نینجا می خوانند.این تصاویر در یکی از مناطق پرخطر برزیل گرفته شده است.

مارهایی که این مرد انتخاب کرده بود از نوعی خاص و کمیاب بودند. مار مرغ بی ضرر و از شمال امریکا آمده است. مار رنگین کمان هم یکی از مارهای خاص و البته خطرناک آمریکای مرکزی و جنوبی است مار خطرناک بوا هم یکی از قوی ترین و سمی ترین افعی هاست که ماهیتی منزوی دارند. مار کلیلیا هم یکی دیگر از مارهای آمریکای جنوبی با خصوصیاتی سمی و عجیب دارد.

مار خطرناک ، تصاویر وحشتناک سر 4 مار خطرناک در دهان یک مرد

سر 4 مار خطرناک زنده در دهان یک مرد + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 68
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 48 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف