نمناک اخبارورزشی 4 نامزد نهایی ریاست فیفا معرفی شدند + تصاویر
فیفا ، 4 نامزد ریاست فیفا
فیفا از بین تمامی نامزد های ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال اسامی 4 نفر را به عنوان افرادی که قرار است با هم رقابت کنند اعلام کرد. سپ بلاتر , لوئیس فیگو، شاهزاده علی بن ال حسین و میشل فان پراگ 4 نامزد انتخابی فیفا هستند.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393

 فدراسیون بین المللی فوتبال معروف به فیفا نهاد اداره کننده مسائل فوتبال در سطح جهان است. محل استقرار این فدراسیون در زوریخ، سوئیس است و رییس آن در حال حاضر سپ بلاتر سوئیسی می باشد.

فیفا مسئول سازماندهی و نظارت بر اکثر تورنمنت های بین المللی فوتبال، مخصوصأ جام جهانی فوتبال است که از سال 1931 برگزار می شود. فیفا داری 211 عضواست.
در حالی که انتخابات فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در کنگره این نهاد در روز 29 مه 2015 در زوریخ برگزار خواهد شد این فدراسیون اسامی 4 نفری را که برای بدست آوردن ریاست فیفا رقابت خواهند کرد را اعلام نمود سپ بلاتر، رئیس فعلی فدراسیون بین المللی فوتبال , لوئیس فیگو ستاره سابق تیم ملی پرتغال و تیم های بارسلونا و رئال مادرید، شاهزاده علی بن ال حسین نایب رئیس فعلی فیفا و میشل فان پراگ رئیس فدراسیون فوتبال هلند با هم رقابت می کنند.
 
ریاست فیفا
 
ریاست فدراسیون
 
نامزد های ریاست فیفا
 
نامزدهای نهایی فیفا
 
 
 سپ بلاتر، از سال 1998 در این سمت فعالیت کرده است و قصد دارد چهار سال دیگر نیز در سمت خود باقی بماند. او اعلام کرده است که پس از پایان این دوره دیگر برای ریاست فدراسیون فوتبال جهان اقدام نخواهد کرد. افزایش اتهامات به بلاتر و فیفا برای فساد در این نهاد و نحوه انتخاب روسیه و قطر برای میزبانی جام های جهانی 2018 و 2022 باعث شده است تا بلاتر دوران سختی را سپری کرده باشد.

4 نامزد نهایی ریاست فیفا معرفی شدند + تصاویر

4 نامزد نهایی ریاست فیفا معرفی شدند + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از آفتاب نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف