نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی با 5 همسر و 24 بچه در یک خانه! + تصاویر
همسر ، پنج همسر
بردی ویلیامز آمریکایی با 5 همسر و 24 فرزندش در کنار هم زندگی می کنند. آنها خود را خانواده ای شاد، مستقل و مترقی می خوانند.
بازدید : 25,642 نفر

زندگی مرد آمریکایی با 5 همسرش در یک خانه

بردی ویلیامز از اهالی شهر سالت لیک در ایالت یوتا است و دارای پنج همسر و 24 فرزند است.

این خانواده عجیب که قبلا ً از پیروان کلیسای مورمون در آمریکا بوده اند، در اواسط دهه 2000 میلادی به تغییر مذهب روی آورده و هم اکنون فرزندان خانواده – که سنینی بین 2 تا 20 سال دارند – تحت آموزش های بودایی قرار گرفته اند.جالب اینکه دو تن از همسران بردی با یکدیگر دخترخاله هستند و همه آن ها حداقل به مدت 14 سال است که با بردی زندگی می کنند.

همسر

تمامی اعضای خانواده در دو ساختمان دو طبقه بزرگ شامل چند واحد و در محوطه ای مشترک ساکن هستند. هر پنج همسر آقای ویلیامز در تهیه غذا برای 30 نفر اعضاء خانواده مشارکت دارند. آقای ویلیامز و همسرانش خود را خانواده ای “شاد، مستقل و مترقی” می خوانند.

همسر

چندهمسری در واقع میراث اعتقادات کلیسای مورمون ها در تاریخ آمریکا است. با این وجود این کلیسا رسما ً سنت چندهمسری را پس از پیوستن به دیگر ایالت های آمریکا در سال 1890 کنار گذاشت. چندهمسری با آداب مسیحیت پروتستان در آمریکا در تناقض است.

همسر

چندهمسری در ایالت یوتا غیرقانونی است. به همین علت آقای ویلیامز و خانواده اش مجبور شدند پس از حاضر شدن در یک برنامه تلویزیونی در سال 2011 که منجر به تعقیب قضایی آن ها شد، به لاس وگاس در ایالت نوادا مهاجرت کنند.

مردی با 5 همسر و 24 بچه در یک خانه! + تصاویر

مردی با 5 همسر و 24 بچه در یک خانه! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 40
برگرفته از پرشین وی -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 31 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف