نمناک اخبارجامعه 6 سال حبس برای خانه داری و آشپزی بد!
خانه داری ، آشپزی
یک زن به دلیل خانه داری و آشپزی نامناسبش به مجازات 6 سال زندان محکوم شد. همسر این زن از نظافت نامتناسب همسرش شکایت کرد.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394

خانه داری و آشپزی بد زن موجب زندانی شدنش شد

پس ازآنکه همسر یک خانم ایتالیایی ساکن روستای «سونینو» در جنوب رُم او را به آشپزی نکردن و نظافت کم در خانه متهم کرد، این خانم با مجازات 6 سال حبس روبرو شده است!

همسرِ 47 ساله ی این خانم طی شکایتی رسمی که به پلیس شبه نظامی کارابینری ارائه داد گفت گه این زن نامرتب، غذا درست نمی کند و اوضاع خانه فوق العاده به هم ریخته است. پلیس هم به جای رد کردن شکایت مرد (به خاطر آنکه یک اختلاف خانوادگی است) آن را به مقامات قضایی ارجاع داد. چنانچه این خانم 42 ساله به اتهام «سوئ رفتار در خانواده» مجرم شناخته شود، حکم 2 تا 6 سال زندان برای او صادر خواهد شد.

شاکی مدعی است که در دو سال گذشته همسرش به او بی اعتنایی می کند. ظرف ها را نمی شورد، آشپزی نمی کند و گاهی حتی او را از آشپزخانه بیرون انداخته است.

لازم به ذکر است که ماده واحده ی 572 قانون مجازات کیفری ایتالیا اجازه می دهد «هرکسی که به دلیل آموزش، نگهداری یا حضانت با یکی از اعضای خانواده خود یا فردی که تحت حمایت آن هاست، بدرفتاری کند» مجازات شود.

 

خانه داری ، 6 سال حبس برای خانه داری و آشپزی بد!

6 سال حبس برای خانه داری و آشپزی بد!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف