نمناک اخبارورزشی افشای راز 8 گل استقلال به پرسپولیس + سند
8 گل استقلال به پرسپولیس ، هشت تایی شدن پرسپولیس
سند 8 گل استقلال به پرسپولیس در سال 1347 بالاخره رو شد. هشت تایی شدن پرسپولیس را فتح الله زاده و علی جباری مطرح کرده بودند.

راز 8 گل استقلال به پرسپولیس سال 47

بالاخره واقعیت های تاریخ درباره ادعای فتح الله زاده و علی جباری ستاره بزرگ تاریخ فوتبال کشورمان روشن شد وعلیرغم اتهاماتی که به این 2 زده شده است، این اتفاق در سال 1347 رخ داده است. مطلبی که اسناد آن از سایت ناصر حجازی در روزهای آینده اعلام خواهد شد البته ماجرای این بازی 8 تایی ها نه از روی کری خوانی های مرسوم که برای روشنگری در تاریخ اعلام خواهد شد، متاسفانه در فوتبال ما مرور تاریخ فقط برای پیدا کردن نکاتی جهت رسیدن به مقاصد شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

 
به هرحال در تابستان سال 1347 تیم فوتبال تاج سابق در دیداری برابر یکی از تیم های تابعه شاهین سابق که بعد از انحلال شاهین، به تیم های زیر گروه پرسپولیس تعلق یافته بودند قرار گرفته و 8-0 برنده می شود، در این بازی چند بازیکن از ترکیب اصلی تیم اصلی شاهین و پرسپولیس تازه در میدان حضور داشته اند.
 
اسم تیم مورد اشاره و اسامی گلزنان و ترکیب 2 تیم در حال حاضر استخراج شده است ولی برای آنکه ترکیب اصلی و گزارش اصلی دیدار مورد اشاره اعلام شود و سند آن در اختیار قرار گیرد درصدد هستیم تا نسخه اصلی از نشریه مورد اشاره را برایتان انعکاس دهیم و امیدواریم مورد توجه دوستان وهمراهان عزیز این مقوله و مصحف قرار بگیرد.
 
1-این بازی با نتیجه 8-0 به سود تاج به پایان رسیده و یاد آور می شویم که اصلا این بازی دوستانه هم نبوده و دیداری کاملا رسمی بوده است.
 
2-در این مقطع تاج و پرسپولیس صاحب تیم های تابعی بودند. تیم های تابعی تاج عبارت بودند از دیهیم، افسر وتیم های تابعی شاهین هم پولاد، همایون و حمید بوده اند.
 
3- در تیم های تابعی معمولا بازیکنان تیم های اصلی و تابعی تغییر و معاوضه می شدند چنان چه در ترکیب استقلال یا تاج سابق بازیکنی مثل پرویز ابوطالب و خیلی های دیگر و در پرسپولیس کاظم رحیمی حضور داشته اند.
 
4- بنا به رعایت احترام به روح هادی نوروزی عزیز که فوت او همدلی طرفداران 2 تیم استقلال و پرسپولیس را به نمایش گذاشت این پرونده را با تاخیر ارائه کرده و بار دیگر تاکید داریم که در ارائه این مطلب قصد نداریم که به نکات معمول هواداری از نوع متعصبانه بپردازیم و تاکید می کنیم که قصد هیچ رفتار غیر مودبانه و غیر حرفه ای هم وجود ندارد.
 
5- امیدواریم که با ارائه این مطلب کمکی به تنویر تاریخ شده باشد و کسی از سایت ناصر حجازی رنجیده خاطر نشود.
 
6- در بازی مورد اشاره علی جباری 3 گل زده است که بعد ها با تواضع کامل اصلا به 3 گل زده اش در این بازی اشاره نکرده است.
 
7-استقلال در بازیهای زیاد دیگری تعداد گل زیاد به ثمررسانده است که این بازی یکی از بازیهای مورد اشاره است. بد نیست بدانید که استقلال در اوج تیم هایی چون شهباز، ملوان، دارایی و... به آن ها بین 4 تا 8 گل زده است.
 
8- تعداد 8 نکته که در حال حاضر هشتمی از نظر شما گذشته است به هیچ وجه ارتباطی با 8 گل مورد اشاره نداشته است!

افشای راز 8 گل استقلال به پرسپولیس + سند

افشای راز 8 گل استقلال به پرسپولیس + سند
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 788
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 637 151
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .