نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت 80 کرم داخل گوش دختر هندی متولد شد! + تصاویر
کرم گوش ، خارج کردن 80 کرم از گوش بچه هندی
دختر بچه 4 ساله را در شرایطی نامناسب درحالی که از درد شدید گریه می کرد برای معاینه به بیمارستان آورده بودند که لانه کردن و تخمگذاری کرم داخل گوش کودک پزشکان را متعجب ساخت.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1395
بازدید : 21,800 نفر

80کرم از گوش دختر بچه 4 ساله هندی بیرون کشیده شد

کشور هند را می توان مهد عجیب و غریب های دنیای پزشکی خواند ، از تولد بقایای جنین داخل شکم پسر نوجوان تا رشد 80 کرم داخل گوش دختربچه ی 4 ساله که برای بار دیگر توجه همه را جلب کرد. پزشکان بیمارستانی در هند طی یک عمل جراحی موفق شدند 80 کرم را از داخل گوش یک دختر 4 ساله بیرون کشیدند.

تصاویر خارج کردن 80 کرم از گوش کودک هندی

 
کرم گوش
 
کرم گوش
 
این دختر 4 ساله در روستایی در هند زندگی می کند و حشره ای که در آن مناطق زندگی می کند و به فضاهای تاریک و کثیف علاقه دارد داخل گوش او رفته بوده است و در گوش او تخم ریزی کرده بود.
 
کرم گوش
 
کرم گوش

کودک هندی که 80 کرم داخل گوشش زندگی می کردند

 
در روز 8 اکتبر بود که پدر و مادر این دختر 4 ساله او را برای معاینه گوشش که درد می کرد به بیمارستان آوردند و پزشکان این بیمارستان بعد از انجام معاینات این قضیه را اعلام کردند.
 
کرم گوش

دختر 4 ساله هندی 80 کرم داخل گوش داشت

 
متخصص گوش و حلق و بینی این بیمارستان بعد از انجام معاینه روی این دختر گفت که حشره مذکور به داخل این دختر بچه نفوذ کرده است و در آنجا 80 تخم گذاشته است که این کرم ها بعد از مدتی از تخم بیرون آمدند و باعث آزار دادن گوش دختر شده اند.

 

80 کرم داخل گوش دختر هندی متولد شد! + تصاویر

80 کرم داخل گوش دختر هندی متولد شد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 37
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف